ARMYTEK VIKING PRO MAGNET USB lovecká sada

Kód: 11685
Neohodnoceno
Značka: Armytek
3 876 Kč –6 % 3 641 Kč 3 034 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

VEŠKERÉ LOVECKÉ VYBAVENÍ JE NYNÍ V JEDNOM KUFŘÍKU.

Rozšířená sada Viking Pro je hotovým řešením pro maximálně efektivní použití na lovu. Sada obsahuje taktickou svítilnu nové generace s měkkým širokým světlem a magnetickou nabíječkou USB.

Rozšířená sada Viking Pro je hotovým řešením pro maximálně efektivní použití na lovu. Sada obsahuje taktickou svítilnu nové generace s měkkým širokým světlem a magnetickou nabíječkou USB.

VIKING PRO - VÝKONNÁ TAKTICKÁ SVÍTILNA S ŠIROKÝM ÚHLEM VYZAŘOVÁNÍ

Viking Pro je taktická svítilna nové generace s měkkým širokým světlem pro lov v otevřených oblastech a pro specializované úkoly. Velký centrální bod a široký boční rozptyl činí Viking Pro ideální pro použití na krátkou a střední vzdálenost s maximální vzdáleností 288 m. Široký paprsek světla umožňuje pohodlně osvětlit objekty na blízké vzdálenosti 50-70 metrů, přičemž jas dosahuje působivých 2200 lumenů.

 • Velký centrální bod a široký boční rozliv.
 • ProVýkonná elektronika zajišťuje konstantní jas i při teplotě -40 °C a ne zcela nabité baterii.
 • Speciální přesně vypočítaný reflektor pro výkonnou širokou LED a tvrzené sklo s antireflexní vrstvou vytvářejí velký centrální bod a široký boční rozptyl při jasu 2200 lumenů. Průměr rozlití je 20 metrů na vzdálenost 100 metrů.
 • Odolává jakémukoli zpětnému rázu díky vylepšeným pružinám a instalaci ovladače uvnitř zesílené kapsle vyplněné ochrannou směsí.
 • Standardní 1palcové tělo je kompatibilní s libovolným příslušenstvím, včetně originálního magnetického dálkového spínače a magnetického držáku pro rychlé připevnění a odejmutí jedním pohybem.
 • Dvoufázové elektronické tlačítko si zachovalo dvě úrovně stisku podobně jako mechanický spínač, ale je bezhlučné a 20krát odolnější.
 • Neploché tlačítko umožňuje snadné zapnutí svítilny dlaní.
 • Inovativní technologie umožňuje použití libovolné standardní baterie 18650 Li-Ion s vybíjecím proudem 10 A a poskytuje plnou ochranu proti zkratu i v případě kontaktu magnetického konektoru s kovovými předměty.
 • Pevné tělo z leteckého hliníku, speciální matná antiadhézní úprava bez hrubého vroubkování.
 • Ocelový nárazový rámeček s matným nereflexním černým titanovým povrchem, který zabraňuje prozrazení polohy, slouží k dodatečné ochraně optické soustavy v případě pádu a jako tlumič nárazů.
 • Aktivní kontrola teploty v reálném čase zabraňující přehřátí nad +58 °C a varovná indikace nízkého stavu baterie.
 • Úplná ochrana před vodou, nečistotami a prachem podle normy IP68 - svítilna funguje i po ponoření do hloubky 25 metrů. Vydrží pády z 10. patra.
 • Robustní a voděodolný magnetický konektor.

PROMYŠLENÁ SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ

MAGNETICKÝ DÁLKOVÝ SPÍNAČ MRS-01 (CÍVKOVÝ KABEL)

Kompatibilní s taktickými svítilnami Armytek s neplochým tlačítkem a magnetickou nabíječkou. Svítí chvilkově (pouze po stisknutí tlačítka) a trvale. Snadné připojení jedním pohybem, není třeba odšroubovávat zadní kryt. Speciální konstrukce zajišťuje spolehlivou fixaci. Odolává jakémukoli zpětnému rázu. Šňůra se natáhne na 70 cm.

MAGNETICKÝ DRŽÁK ZBRANĚ AWM-03

Vhodné pro svítilny Armytek s průměrem těla 25,4 mm/1" a průměrem hlavy až 64 mm/2,52". Montuje se na kovovou část zbraně o průměru 8-30 mm/0,3-1,2". Zajišťuje spolehlivou fixaci svítilny se snadným nasazením a sejmutím jedním pohybem. Díky mimořádně silným dvojitým magnetům unese až 8 kg.

BAREVNÉ FILTRY

Zelený filtr je určen pro lov v lesních oblastech. Zelené světlo je z boku nepostřehnutelné, zvěř ho nevnímá jako hrozbu. Červený filtr je určen pro lov a čtení map. Červené světlo je pohodlné pro noční vidění, účinné za omezené viditelnosti a pro zvířata téměř neviditelné.

GRIP

Ergonomická silikonová rukojeť bezpečná proti zranění pro pohodlné taktické držení.

HOLSTER

Odolné nylonové pouzdro s několika možnostmi upevnění: na opasek libovolné šířky, na úchyt Molle, na vybavení díky odolnému ocelovému kroužku.

CLIP

Ocelový klip s černým titanovým povlakem odolným proti opotřebení pro upevnění na oděv, vybavení nebo opasek.

LANYARD

Velikostně nastavitelná šňůrka na zápěstí z odolného paracordu a ocelové karabiny pro rychlé sejmutí a nasazení na svítilnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: