ARMYTEK VIKING PRO MAGNET USB

Kód: 11688
Neohodnoceno
Značka: Armytek
2 343 Kč 1 953 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝKONNÁ TAKTICKÁ SVÍTILNA S ŠIROKÝM ÚHLEM VYZAŘOVÁNÍ A MAGNETICKOU NABÍJEČKOU

Viking Pro je taktická svítilna nové generace s měkkým širokým světlem pro lov v otevřených oblastech a pro specializované úkoly. Svítilnu lze používat ihned po vybalení z krabice: sada nyní obsahuje vysokokapacitní baterii a rychlou magnetickou nabíječku.

Díky velkému centrálnímu bodu a širokému bočnímu rozptylu je svítilna Viking Pro ideální pro použití na krátkou a střední vzdálenost s maximální vzdáleností 288 m. Široký světelný paprsek umožňuje pohodlně osvětlit objekty na blízké vzdálenosti 50-70 metrů, přičemž jas dosahuje působivých 2200 lumenů. Pro nabíjení zdroje není nutné kupovat další zařízení. Baterie se nabíjí uvnitř svítilny z jakéhokoli zdroje napájení s výstupem USB.

Díky silikonové rukojeti a zadnímu taktickému tlačítku se Viking Pro snadno ovládá jednou rukou. Model je kompatibilní s originálními barevnými filtry a dálkovými spínači a také s jakýmikoliv univerzálními držáky na zbraně pro taktické použití.

PROMYŠLENÁ SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ

GRIP

 • Ergonomická silikonová rukojeť pro pohodlné taktické držení, která je bezpečná pro zranění

HOLSTER

 • Odolné nylonové pouzdro s několika možnostmi upevnění: na opasek libovolné šířky, na úchyt Molle, na vybavení díky odolnému ocelovému kroužku.

CLIP

 • Ocelový klip s černým titanovým povlakem odolným proti opotřebení pro upevnění na oděv, vybavení nebo opasek.

LANYARD

 • Velikostně nastavitelná šňůrka na zápěstí z odolného paracordu a ocelové karabiny pro rychlé sejmutí a nasazení na svítilnu.


NOVÉ FUNKCE VIKING PRO

Maximální jas:speciální přesně vypočítaný reflektor pro výkonnou širokou LED diodu a tvrzené sklo s antireflexní vrstvou vytvářejí velký centrální bod a široký boční rozptyl při jasu 2200 lumenů. Průměr rozlití je 20 metrů na vzdálenost 100 metrů.

Inovovaná elektronika a firmware:optimalizovaná doba chodu a zvýšený jas.

Nové taktické tlačítko:bezhlučné elektronické tlačítko zabraňuje prozrazení polohy při lovu nebo během speciálních operací.

Rychlá magnetická nabíječka:dodávaná baterie 18650 Li-Ion 3500 mAh se nabije za 3 h 40 min.

Vylepšené pružiny:nové pružiny pro lepší ochranu baterie a řidiče a vyšší výkonnost.

Zvýšená spolehlivost:speciální umístění a fixace ovladače v těle svítilny.

Stylové tělo:matný elox, lakonický styl, nové firemní označení.

Rozšířená sada:vysokokapacitní baterie 3500 mAh a rychlá magnetická nabíječka USB v balení. Svítilna je připravena k použití ihned po vybalení z krabice.

Kompatibilita s magnetickým dálkovým spínačem:volitelný magnetický dálkový spínač pro okamžité zapnutí (pouze po stisknutí tlačítka) a pro trvalé svícení. Snadné připojení jedním pohybem, není třeba odšroubovávat zadní kryt.

VÝHODY TAKTICKÝCH SVÍTILEN S MAGNETICKOU NABÍJEČKOU

 • ProVýkonná elektronika zajišťuje konstantní jas i při teplotě -40 °C a ne zcela nabité baterii.
 • ProDva typy provozu: lovecký a taktický. Taktické ovládání pro rychlý přístup k režimu maximálního jasu a režimu Strobe.
 • Odolává jakémukoli zpětnému rázu díky vylepšeným pružinám a instalaci ovladače uvnitř zesílené kapsle vyplněné ochrannou směsí.
 • Standardní 1palcové tělo je kompatibilní s libovolným příslušenstvím, včetně originálního magnetického dálkového spínače a magnetického držáku pro rychlé připevnění a odejmutí jedním pohybem.
 • Dvoufázové elektronické tlačítko si zachovalo dvě úrovně stisku podobně jako mechanický spínač, ale je bezhlučné a 20krát odolnější.
 • Neploché tlačítko umožňuje snadné zapnutí svítilny dlaní.
 • Inovativní technologie umožňuje použití libovolných Li-Ion baterií 18650 s vybíjecím proudem 10 A a poskytuje plnou ochranu proti zkratu i v případě kontaktu magnetického konektoru s kovovými předměty.
 • Pevné tělo z leteckého hliníku, speciální matná antiadhézní úprava bez hrubého vroubkování.
 • Ocelový nárazový rámeček s matným nereflexním černým titanovým povrchem, který zabraňuje prozrazení polohy, slouží k dodatečné ochraně optické soustavy v případě pádu a jako tlumič nárazů.
 • Aktivní kontrola teploty v reálném čase zabraňující přehřátí nad +58 °C a varovná indikace nízkého stavu baterie.
 • Úplná ochrana před vodou, nečistotami a prachem podle normy IP68 - svítilna funguje i v hloubce 25 m až 5 h. Odolá i pádu z 10. patra.
 • Robustní a voděodolný magnetický konektor.

Součástí sady je baterie 18650 Li-Ion (3500 mAh).

Pro stabilní provoz svítilny doporučujeme používat značkové baterie 18650 Li-Ion bez PCB (nechráněné) nebo baterie s PCB, které zaručují vybíjecí proud 10 A.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: