ATN MARS LT 3-6x 160px

Kód: F_1452
Neohodnoceno
Značka: ATN
31 494 Kč 26 245 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový, kompaktní, lehký! ATN MARS 4 LT

Dlouho očekávaný lehký termovizní systém je tady. Výrobce ATN přišel s novou verzí termokamery s označením LT (lite). Termokamera má sloužit jako alternativa pro lovce, kteří nekladou vysoké nároky na funkce termokamery, ale preferují výkon samotného čipu za rozumnou cenu.

Pouhých 650 g a výdrž baterie více než 10 hodin!

Nová termokamera ATN je spolehlivým partnerem pro lov ve dne i v noci.

ATN mars 4 LT je poháněn jádrem ATN Obsidian Core LT, jehož provoz je velmi úsporný. Díky tomu vydrží integrovaná baterie v provozu více než 10 hodin.

Termokamera Smart HD má velmi jemný obraz díky revolučním technologiím, které byly použity při výrobě snímače. Nedochází tak k pixelizaci (rozmazání) termovizního obrazu. Rozlišení displeje HD je 1280x720.

Udržujte si přehled

Detekční vzdálenost termokamery je 475 metrů. Identifikační vzdálenost je 160 m. Snímač s frekvencí 60 Hz zajišťuje plynulé zobrazení.

Přiblížení

Mars 4 Lt má 3x optické zvětšení a až 6x digitální zvětšení.

Snadná instalace

Termokameru lze na zbraň připevnit pomocí 30mm kroužků, které nejsou součástí dodávky termokamery. Termovizní zaměřovač má odolnou konstrukci z hliníkové slitiny, takže jej lze použít na jakoukoli ráži.

Ovládání termokamery

Ergonomie tlačítek byla navržena tak, aby obsluha termokamery byla jednoduchá pro každého uživatele. Velikost tlačítek je přizpůsobena i pro ovládání v rukavicích, stejně jako pro lovce, kteří mají "větší" prsty.

Výdrž baterie 10+ hodin

Zajišťuje ji integrovaná vysokokapacitní baterie v kombinaci s výkonným dvoujádrovým procesorem ATN. Baterie Panasonic mají životnost až 1 000 nabíjecích cyklů. To znamená 10 000 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes kabel/konektor USB-C. U nového konektoru USB-C nezáleží na tom, kterou stranou je zařízení připojeno.

Výstřel

Způsob zalévání je u výrobků ATN mnohem jednodušší než u denní optiky.

Postup fotografování je velmi jednoduchý. Po spuštění programu pro základní nátěr se automaticky zobrazí dva překrývající se kříže. Po vystřelení první rány zamíříte stacionárním křížem na střed terče a druhý kříž přesunete na místo zásahu. Potvrzením nastavených hodnot se automaticky upraví poloha kříže, abyste mohli vystřelit kontrolní výstřel.

Užitečné funkce

Kromě standardních funkcí termokamery můžete změnit barvu horkého bodu na černou nebo bílou. Můžete také změnit barvu zaměřovacího kříže, jas dipólu a přiblížení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optika
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: