Dalekohled Bresser WAVE 10x50 UR

Kód: 11640
Neohodnoceno
Značka: Bresser
4 709 Kč 3 924 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prohlédněte si svět zblízka suniverzálním dalekohledem Bresser Wave 10x50 UR. Ať už se vydáte na túru do hor, budete pozorovat Eiffelovu věž nebo sledovat sportovní událost, tento univerzální dalekohled vám poskytne dokonalý výhled v každé situaci. Díky 10násobnému zvětšení se objekty vzdálené 1000 m jeví, jako by byly jen 100 m před vámi. Dalekohled poskytujezorné pole 91 mna vzdálenost 1 km (5,2°).

Dalekohled Bresser Wave 10x50 UR - jasný obraz v celém zorném poli

Kompaktní dalekohled se střechovým hranolem má 42mm objektivy, které propouštějí dostatek světla a umožňují pozorování až do soumraku. Antireflexní vrstvaFully Multi Coated na všech optických plocháchvýrazně snižuje odražené světlo a zvyšuje propustnost světla až o 95 %. Prvotřídní materiál skla BaK-4(baryové korunové sklo) zajišťuje detailní obraz s vysokou věrností barev. Další výhodou je speciální antireflexní vrstva UR(Ultimate Reflection Coating), která je nanesena i na samotné hranoly a zajišťuje jasný, čistý a kontrastní obraz. Díky tomu dalekohled obstojí i za horších světelných podmínek a špatného počasí.

Vhodné i pro pozorovatele s brýlemi

Obdivujte obyvatele lesa za soumraku, prohlédněte si známou stavbu z vyhlídkové terasy nebo sledujte svého oblíbeného sportovce. S těmito dalekohledy si i uživatelé brýlí mohou vychutnat nádherný obraz v celém zorném poli. Otočné okuláry umožňují snadno nastavit vzdálenost mezi výstupní čočkou okuláru dalekohledu a vašima očima. Spolu svýstupní pupilou okuláru 18,2 mm(LE - Long Eye) zajišťuje viditelnost celého zorného pole i s nasazenými brýlemi. Dioptrická korekce umožňuje rychle vyrovnat rozdíly ve vidění mezi levým a pravým okem. Rozsah nastavení mezisnímkové vzdálenosti 54-72 mm. Nejkratší zaostřovací bod 5 m.

Vynikající cestovní dalekohled

Pokud rádi objevujete nové obzory v přírodě, dalekohled Wave 10x50 UR se jistě stane vaším dokonalým společníkem na cestách. Dalekohled má měkký a široký popruh, který vás nebude tlačit do krku. Má kovové robustní centrální zaostřovací kolečko s plynulým chodem(2,25 otáčky pro celý rozsah ohnisek), které umožňuje pohodlné zaostření obrazu i v rukavicích. Dalekohled je navícnaplněn inertním plynem, aby se zabránilo zamlžení vnitřní optiky. Díkyvodotěsnému pouzdru(stupeň vodotěsnosti IPX7 - proti krátkodobému ponoření do vody) se nemusíte obávat, že by vlhkost a déšť poškodily optiku. Pokud chcete pozorovat zvířata nebo krajinu z jednoho místa, je možnédalekohled připevnit na stativ(monopod nebo stativ) pomocí stativového závitu, k čemuž je třeba zakoupit stativový adaptér. Tělo dalekohledu je vyrobeno z kombinace kovu a plastu s pogumovanou povrchovou úpravou pro jistější úchop. Dalekohled lze bezpečně uložit do nylonové tašky, která je součástí balení. Rozměry 16,7x13,5x6cm, hmotnost pouze 780g.

Obsah balení: dalekohled, nylonová brašna, popruhy, krytky

Zvětšit 10x
Velikost objektivu 50 mm
Optický design Střecha
Optické sklo BaK-4
Antireflexní vrstvy FMC
Antireflexní barva na čočkách Zelená
Průměr výstupní zornice 5 mm
Relativní svítivost (index) 25
Relativní svítivost Střední
Stmívací faktor 22,36
Nejkratší zaostřovací bod 5 m
Zorné pole na 1000 m 91 m
Vodotěsné Vodotěsné a plněné plynem
Extra dlouhá výstupní zornice pro pozorovatele s brýlemi Ano
Připojení stativu Pouze stativový závit
Barva těla teleskopu Grey
Rozměry 16,7 x 13,5 x 6 cm
Hmotnost 0,78 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: