Dalekohled na noční vidění (den/noc) ATN BinoX 4K 4-16x

Kód: F_1447
Neohodnoceno
Značka: ATN
25 456 Kč 21 213 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATN Obsidian Core
je výkonný procesor, který umožňuje optice CHYTHRA HD zpracovávat vysoce kvalitní obraz ve dne i v noci. Binox 4K dokáže nahrávat a zpracovávat obraz v úchvatném rozlišení 4K Ultra HD. Dvoujádrový procesor Pro snadné používání, rychlost a pohodlí je srdcem Binoxu 4K výkonný dvoujádrový procesor. Rychlost nabídky, přepínání na denní/noční režim nebo měření vzdálenosti je tak rychlejší než kdykoli předtím. Můžete také využít funkce, které nový dalekohled posouvají o krok dál.

Binox 4K má integrovaný laserový zaměřovač. Díky tomu můžete s jistotou určit vzdálenost cíle bez ohledu na to, zda je den nebo noc.

Balistická kalkulačka
BIX (Ballistic Information Exchange) Díky technologickému pokroku jsou zařízení ATN SMART HD schopna přesně vypočítat trajektorii střely a upravit polohu cílového kříže bez nutnosti použití mobilní aplikace nebo dodatečného nastavení. Pokud nevlastníte zaměřovač ATN X-sight 4K, je možné použít aplikaci Laser Ballistics, kde si můžete pohodlně nastavit optiku podle naměřených hodnot.

Záznam videa až do rozlišení 1080p
Nahrávejte své zážitky ve vysokém rozlišení až 1080p a ukládejte si je na později. Už nikdy nic nezmeškáte. Dokonalé podání barev a ostrý obraz, na který si rychle zvyknete a nebudete ho chtít vyměnit.

Stačí vložit kartu micro SD a můžete začít pracovat.
Nemusíte se starat o další kabely USB nebo nahrávací zařízení.
Své lovecké zážitky si tak můžete přinést domů a všem se s nimi pochlubit!

Sdílení videa (Dual Stream Video)
Díky zavedení dvoujádrového procesoru máte nyní možnost vychutnat si lov mnohem více. Nyní můžete sdílet video přes wifi přímo do mobilního telefonu a zároveň nahrávat v dalekohledu. Bez zadrhávání nebo zhoršení kvality záznamu.

Současně

Vestavěný infračervený přísvit
Společnost ATN vylepšila technologii přísvitu v novém modelu BinoX 4K, takže ostrost a vzdálenost vidění v absolutní tmě je mnohem větší.

Mimořádně úsporný provoz
O napájení dalekohledu se starají integrované baterie s bezprecedentní výdrží více než 15 hodin nepřetržitého provozu. Díky energeticky úspornému provozu jádra dalekohledu také ušetříte peníze za opakované nákupy nových baterií.

Pohodlné používání
Stejně jako běžné dalekohledy má ATN Binox 4K přizpůsobitelný oční reliéf a pohodlné ovládání, zaostřování a přibližování dalekohledu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční vidění
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
Doprava zadarmo:
3 ročná záruka:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: