Fomei 3-18x56 FOREMAN HTC PRO G4

Kód: 11700
Neohodnoceno
Značka: Fomei
12 992 Kč 10 827 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranný a výkonný puškohled FOMEI 3-18x56 ForemanHTC vyniká několika parametry. Zejména velkým rozsahem zvětšení 3-18x, vysokou světelností díky průměru objektivu 56 mm. Velký rozsah zvětšení předurčuje novýForemank širokému použití při lovu, puškohled používá záměrnou německou osnovu č. 4. Puškohledy jsou plněny suchým dusíkem, který zabraňuje vnitřnímu rosení puškohledu.

HTC - High transmission coating

Každý skleněný prvek optického systému puškohledu je opatřen speciální vícevrstvou vrstvou, která zajišťuje dokonalou propustnost světla. Tyto úpravy zajišťují o10 % nižšíodraz světla na povrchu skleněných prvků, což umožňuje více než90% propustnostsvětla optikou puškohledu. Puškohledy s těmito úpravami jsou vhodné pro pozorování za zhoršených světelných podmínek.

Elektronické ovládání červeného bodu

Řízení červeného bodu je rozděleno do16 kroků, které jsou rozděleny nelineárně tak, že vprvních 5 krocích je řízeno pouze 9 % výkonuosvětlení červeného bodu, v dalších11 krocíchje řízeno10-100 % výkonu. To znamená opravdu jemné nastavení červeného bodu za špatných světelných podmínek, aby neoslňoval střelce při sledování vybraného cíle. Automatické vypnutí červeného bodu po 2 hodináchnečinnosti je výhodou, která výrazně šetří kapacitu baterie.

Paralaxa a rektifikace

Nastavení korekce paralaxy se nachází na středovém ovladači spolu s voliči rektifikace a umožňuje nastavení (paralaxy) v rozsahu od 10 m do nekonečna.

Jemné nastavení výškové korekce a korekce větru slouží k přesnému a pohodlnému nastavení záměrného kříže. Korekční krok je1/4 MOA. Rozsah korekce výšky i korekce větru je70 MOA.

Základna

Německýkříž #4 (G4)použitý v puškohledu Foreman 3-18x56 je klasickou loveckou osnovou používanou napříč celou nabídkou puškohledů FOMEI.

Rozměry osnovy lze zjistitZde

Odolnost

Velkou výhodou robustní 30mmtrubky je široké rozpětí pro montáž držáku. Umístění ovládacích prvků rektifikace v mosazi zvyšuje odolnost a životnost puškohledu. Puškohledy jsou vhodné pro všechny běžně používané ráže loveckých pušek.

Puškohledy jsou testovány s ráží .375 H&H Mag (odpovídající energie6000J).

Rozměry puškohledu

A B C E F d D H
362 157 94 57 64 30 65 46

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Záruka: 5 rokov
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: