FoodSaver FFS006X

Kód: 11718
Neohodnoceno
Značka: Foodsaver
6 366 Kč 5 305 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuová svářečka FoodSaver s výkonnou sací pumpou se dokonale postará o odsávání vzduchu, čímž zajistí několikanásobně delší čerstvosta dobu uchování potravin. Méně potravin skončí v koši. Obsahuje integrovanou výsuvnou ruční vakuovačku s volitelným příslušenstvím FoodSaver. Vakuovou svářečku lze použít s pevnou štěrbinovou fólií nebo s ruční vakuovou svářečkou s volitelnými nádobami, sklenicemi, marinátorem a vakuovými zátkami. Svářečka je vybavena integrovaným držákem fólie a řezacím nožem pro rychlou výrobu sáčků. Kromě toho bude použití fólie o 30 % účinnější. Zařízení v elegantním kompaktním designu je vybaveno intuitivním ráčnovým mechanismem. Odkapávací misku lze vyjmout a umýt v myčce nádobí.

Provozní režimy

Díky plně automatickému provozu vysává i utěsňuje spáry v jednom kroku. V marinátoru FoodSaver můžete použít režim suchých nebo mokrých potravin, režim samovakuování bez vakuování, program rychlého marinování. Pro choulostivé potraviny je ideální ručně ovládaná funkcepulzního vakuování. Proces vakuování a utěsňování je indikován LED kontrolkami. 2 sáčky o objemu 3,8 l, 3 sáčky o objemu 0,94 l, 3 sáčky ZIP o objemu 0,95 l a 1 role fólie o šířce 280 mm a délce 3 m jsou dodávány s výrobkem.

Klíčové vlastnosti:

  • Automatický provoz - vysávání a vytváření spár v jednomkroku
  • Režim suché a mokré stravy
  • Samotěsnicí režim bez vysávání
  • Pulzní funkce pro ručně ovládané vysávání
  • S integrovaným ručním vysavačem FoodSaver
  • Možnost použití vakuových sklenic, nádob, marinátorů a zátek
  • Výkonné sací čerpadlo, široký a těsný svár
  • Integrovaný držák fólie a řezací nůž propřípravu sáčků

Vakuové skladování uchovává potraviny několikanásobně déle čerstvé.

Fólie FoodSaver

Drážkovaná fólie má speciální kanálky, které umožňují dokonalé odsávání vzduchu kolem potravin ve srovnání s běžnými hladkými fóliemi. Kromě toho je pevný a nelepí se. Tato profesionální fólie vytváří široký, dokonale vzduchotěsný uzávěr. Potraviny lze ve fólii skladovat v chladničce, mrazničce nebo spíži a lze je ihned ohřívat, rozmrazovat a ohřívat v mikrovlnné troubě. Maso vydrží v mrazničce 2 až 3 roky místo 6 měsíců. Například uzeniny a sýry lze v chladničce skladovat až 6 měsíců místo jednoho týdne. Tyto fólie lze po použití vyprat a znovu použít.

Folie


Speciální vakuové kontejnery Fresh

Volitelné čtvercové vakuové nádoby Fresh jsou vyrobeny z kopolyesteru Eastman Tritan bez bisfenolu A. Výhodou tohoto materiálu je jeho odolnost proti rozbití, nízká hmotnost a schopnost nepřijímat pachy a chutě. K dispozici je několik velikostí sklenic, které se dobře stohují, aby zabíraly co nejméně místa. Nádoby FoodSaver Fresh jsou dokonale utěsněné, takže se z nich nic nevylije ani při převrhnutí. Potraviny v nich můžete skladovat v chladničce, mrazničce nebo spíži a ohřívat je v nich v mikrovlnné troubě. Pro snadnou údržbu je lze mýt v myčce nádobí.

Fresh nádoby

Vakuové kontejnery

Kulaté vakuové dózy jsou ideální pro křehké potraviny, ořechy, kávu, polévky a omáčky, sušenky, mouku nebo rýži. Uchovávají potraviny ve spíži nebo v lednici až pětkrát déle čerstvé.

Dozy

Vakuové zátky

Prodlužte trvanlivost vína, oleje, extraktů a octa pomocí zátek FoodSaver. Jsou vhodné pro většinu lahví a dokonale vakuově těsní. Pohodlně je můžete mýt v myčce nádobí.

Zátky

Marinator

Chcete urychlit marinování masa a zeleniny? S touto nádobou bude marinování hotové za zlomek obvyklé doby. Z hodin se stávají pouhé minuty. Jak je to možné? Podtlak v marinátoru způsobí, že se póry potravin otevřou a marináda se velmi rychle vstřebá.

Marinátor

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové baličky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: