Fotopast Bunaty FULL HD CZ

Kód: F_272
Neohodnoceno
Značka: Bunaty
4 496 Kč 3 747 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Fotopasce Bunaty | 12Mpx | Dosah 15m | Odozva 0,8 sek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

info

Novinka pro rok 2015/16. To nejlepší pro zloděje a divokou zvěř bez kompromisů. Vyrobeno pro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál. Jediná známá fotopast na trhu, která kombinuje skvělé maskování s minimálními lesklými plochami na přední straně fotopasti. Pomocí laserového ukazovátka můžete fotopast přesně zaměřit a zároveň na velkém displeji na přední straně fotopasti vidíte vše, co fotopast zachytí. Všechny fotopasti Acorn, Scoutguard, Keepguard a další značky mají displeje na zadní straně fotopasti, takže při montáži musíte orientaci fotopasti odhadnout . Kvalita nočních snímků se vyrovná nebo dokonce předčí dražší modely jiných značek a zachovává zcela neviditelné noční snímání. Video s kvalitou zvuku FULL HD. Citlivý snímač pohybu. Foto past vyladěná skutečně do detailu za přijatelnou cenu.

bunaty

Tělo přístroje v maskovacím provedení s minimem lesklých ploch
Ovládání pomocí barevného displeje na přední straně fotopasti
Obrazový snímač CMOS až 12 Mpx dle nastavení Barva
Objektiv F/NE = 3,1mm
FOV (zorné pole) = 52°
IR-rozsah až 15m
Paměťová karta až SD16GB
Rozlišení obrazu až 12MP dle nastavení
Rozlišení videa až 1080P FULL HD
Nastavitelná citlivost PIR (High / Normal / Low)
Rychlost spouště 0,8s
Délka videa až 60s
Otisk razítka na fotografii - datum + čas
Napájení 8 × AA
Rozměry 132mm x 88mm x 65mm

1.Great maskování a zpracování s dokonalou odolností proti povětrnostním vlivům
Bunaty FULL HD CZ
Minimální množství lesklých ploch na přední straně lapače fotografií. Neviditelné osvětlení opticky maskované do menších ploch, což snižuje možnost oslnění za denního světla. Bunaty photo trap se snadno maskuje.Vysoce kvalitní zpracování všech plastových dílů s předním krytem ve 3D.

2. Velký LCD displej logicky umístěný na přední straně fotopasti, po sejmutí předního krytu
Bunaty FULL HD CZ
Fotopast umístíte na požadované místo a na displeji uvidíte, co přesně fotopast zachytí.
Naprostá většina výrobců má displej na zadní straně fotopastí, takže při instalaci fotopastí stačí jen odhadnout, kam fotopast míří a co bude snímat.

3.Integrované laserové ukazovátko, které opět usnadňuje zaměření fotopasti na požadovaný cíl.
Bunaty FULL HD CZ

Pokud chce zákazník instalovat fotopast na vyvýšených místech, je často velmi obtížné fotopast správně zaměřit, ale s fotopastí BUNATY stačí zapnout laserové ukazovátko, fotopast máte zaměřenou během okamžiku a ještě si můžete vše snadno ověřit na velkém displeji.

4.Vypínání a zapínání je s fotopastmi BUNATY snadné

Pokud je fotopast umístěna, je u těchto značek velmi obtížné vypnout fotopast bez demontáže, musíte fotopast sundat, zvednout, otočit a přepnout malý spínač. Kromě toho je tento spínač velmi náchylný k poškození. Fotopast BUNATY má velký a průhledný spínač umístěný pod předním krytem. Kryt fotopasti lze odklopit a přepínač snadno přepnout do požadované polohy.

5. Výměna baterií je u fotopasti BUNATY opravdu snadná, nemusíte fotopast rozebírat, stačí odklopit přední kryt, stisknout tlačítko a vysunout zásobník baterií. Pak je vyměníte za nové a zasunete zásobník baterií zpět, nemusíte například sundávat foto past ze stromu.
Bunaty FULL HD CZ

Chcete-li vyměnit baterie, musíte fotopast Acorn ScoutGuard vždy vyjmout, zvednout ji a vyměnit baterie.
Bunaty FULL HD CZ

Pokud se baterie vybijí, fotopast Acorn, ScoutGuard se obvykle nenávratně poškodí, fotopasti BUNATY mají baterie oddělené v zásobníku, takže fotopast není poškozena.

6.Zjištění stavu baterie fotopastí BUNATY je na rozdíl od jiných fotopastí snadné. Stačí odklopit přední kryt a na velkém displeji uvidíte stav baterie.

7.Skvělá kvalita nočních fotografií , která předčí i mnohem dražší foto pasti.

8.FULLHD kvalita videa se záznamem zvuku

Fotopast BUNATY dokáže kombinovat fotografování i nahrávání videa, tj. při detekci pohybu pořídí fotopast fotografii, video nebo fotografii s videozáznamem podle vašeho nastavení.

9.Vysoce kvalitní vícezónový pohybový senzor reagující na teplo s maximálním dosahem.

10.Fotopast Bunaty je vyrobena pro Českou a Slovenskou republiku , což zaručuje kvalitní a rychlý servis. Samozřejmostí je kompletní české menu a kvalitní český manuál, včetně telefonické podpory pro nastavení fotopasti.

Fotopast BUNATY má další funkce, jako je časovač, u kterého můžete nastavit, od kdy do kdy má být fotopast aktivní. Funkce časosběrného snímání je ideální pro monitorování velkých ploch nebo pro jakékoli jiné časosběrné snímání, kdy fotopast pořizuje fotografie v pravidelných intervalech bez nutnosti zaznamenávat pohyb.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti
Hmotnost: 2 kg
Doprava zadarmo:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: