Hikmicro Thunder TQ35

Kód: 11982
Neohodnoceno
Značka: Hikmicro
69 295 Kč –1 %
Hikmicro Thunder TQ35
69 295 Kč –1 % 68 708 Kč 57 257 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termovizní zaměřovač Hikmicro Thunder TQ35 (HM-TR16-35XG/W-TQ35) má jádro s rozlišením 640 × 512 px a citlivostí < 35 mk (nejcitlivější na trhu!), displej OLED s rozlišením 1024 × 768 px, kvalitní 35mm objektiv a dálkoměr. Tyto parametry zajišťují jasný obraz v náročných podmínkách prostředí, jako je tma, mlha, kouř, prach, déšť, sníh, lesní porost atd. To vše podporuje dokonalé zaměření cíle při lovu nebo ochraně majetku. Tělo je vyrobeno z materiálu Magnalia (masivní hliníková slitina). Vodotěsnost IPX7 zajišťuje ochranu proti dešti, sněhu a pádu do vody hluboké až 1 metr po dobu až 30 minut.

V porovnání s konkurencí má Hikmicro nízkou hmotnost pod 420 g, kompaktní rozměry (187,2 x 62,5 x 59,2 mm) a nejcitlivější jádro na trhu (< 35 mk). Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe dokáže snímač zaznamenat malé teplotní rozdíly objektů s dokonalým obrazem! Tělo je vyrobeno z materiálu Magnalia (masivní hliníková slitina). Vodotěsnost IPX7 zajišťuje ochranu proti dešti, sněhu a pádu do vody hluboké až 1 metr po dobu až 30 minut.

TQ35 je vybaven nejnovějšími technikami zpracování obrazu:

Automatické řízení zisku (AGC): Technologie AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používají jedinečnou technologii nazvanou Adaptive AGC, která je mnohem pokročilejší než běžná tzv. lineární AGC používaná v termokamerách jiných výrobců.

Technologie DDE (Digital Detail Enhancement) Technologie DDE využívá pokročilé algoritmy pro ostřejší vykreslení detailů, i když se nacházejí v oblastech s nízkým kontrastem (teplé/studené objekty).

3D digitální redukce šumu (3D DNR) Technologie 3D DNR velmi účinně odstraňuje zrnité nebo rozmazané části pozorované scény. Výsledný obraz je mnohem jasnější než u přístrojů s tradiční dvourozměrnou redukcí šumu (2D DNR).

 

Společnost HIKMICRO je jedním z mála výrobců, kteří mají vlastní výrobu 12µm jader typu VOx s rozlišením 640x512px, díky čemuž jsou nejnovější termokamery cenově výhodné. Čím nižší je hodnota NETD (35 mk), tím lépe dokáže snímač zaznamenat malé teplotní rozdíly objektů s dokonalým obrazem!

Vestavěný termální detektor s vysokou citlivostí 35 mk poskytuje jasný obraz i v náročných okolních podmínkách, jako je tma, mlha, kouř, prach, déšť, sníh, lesní porost atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: