InfiRay TUBE TL35

Kód: F_1500
Neohodnoceno
Značka: Infiray
63 699 Kč 53 083 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nová řada termovizních dalekohledů Tube je určena pro milovníky klasických tvarů. Jeho ergonomický, elegantní a nadčasový design a vynikající kvalita obrazu z něj činí mimořádně účinný nástroj pro denní i noční pozorování, a to i za deštivého a mlhavého počasí.

Nově vyvinuté rozlišení 384 x 288 a nechlazený 12 µm mikrobolometrický snímač Vox zaručují vždy ostrý obraz. V porovnání s konkurencí podobné kategorie se na trhu objevil přístroj s výrazně vyšším počtem pixelů a viditelně detailnějším obrazem. Nový software umožňuje zpřesnit obraz, který poskytuje mimořádně krásný pohled i při velkém zvětšení. Konstruktérům se podařilo téměř zcela eliminovat pixelizaci při digitálním zvětšování. Společnost InfiRay věnovala zvláštní pozornost svým tradičním zaměřovacím dalekohledům s průměrem tubusu 30 mm. Bez ohledu na povětrnostní podmínky vám odolné celohliníkové pouzdro tubusu, obnovovací frekvence 50 Hz a vysoké rozlišení snímače umožní pomocí voliče zaostření poskytnout uživateli živý vizuální svět, který zajistí profesionální a zážitkové sledování i těm nejnáročnějším lovcům. Nastavení kontrastu je automatické a cílový dalekohled pomáhá rychleji najít cíl tím, že zvyšuje hierarchii obrazu.

Největší pozornost věnovanou detailům lze dále zvýšit pomocí vestavěné funkce PIP (obraz v obraze), a to i při přiblížení cíle, zatímco zbytek obrazovky umožňuje uživateli sledovat původní oblast pro lepší orientaci. Vestavěných 5 různých barevných režimů přesvědčivě informuje v různých životních situacích a vizích.

Objektiv TL35 s ohniskovou vzdáleností 35 mm a špičkový snímač s malým 12 µm pixelem dokáže rozpoznat lidskou postavu ze vzdálenosti až 1816 m . Optické zvětšení je 3,1×, které lze pomocí digitálního zvětšení 4× plynule a jemně zvyšovat až na 12,4×, což nabízí nejčastěji používané hodnoty zvětšení.

Uživatelsky přívětivé rozhraní
V prvních krocích při vytváření termovizního terčového dalekohledu Tube se konstruktéři zaměřili na snadné používání a rychlost obsluhy. Díky plně ikonovému systému nabídek, snadno srozumitelným piktogramům a rozbalovacím nabídkám pomáhá uživateli při změně nastavení sledovat oblast. Horní volič je ve výchozím nastavení zodpovědný za nastavení zvětšení, vyvolá se stisknutím nabídky a slouží k navigaci v ní. Navíc pouze čtyři ovládací tlačítka slouží k vypnutí, nastavení barev a pořizování fotografií.

Kromě 16 GB interní paměti nabízí Tube TL35 vynikající rozsah zoomu, snímač pohybu, digitální kompas, sdílení snímků přes WiFi a možnost nahrávání až 20 000 fotografií nebo videí. Pořízené snímky a videa mají jednotné rozlišení 768 x 576 pixelů, takže konečně poskytují skutečné a působivé informace. Odtud je vše mnohem jednodušší, takže máme nekonečně snadný a rychlý přístup k datům přes kabel USB-C do počítače. Kabel slouží jako nabíječka i jako kabel pro datové připojení.

Pomocí rychlého tlačítka můžete během několika sekund nastavit nejpoužívanější funkce, nitkový kříž, jas a barevný režim. Zařízení standardně nabízí 5 barevných režimů, 6 typů křížení vláken a 4 typy křížení vláken.

Vysoká odolnost
Kvalitní tradiční design přesvědčí i ty nejotrlejší protivníky. Odolné pouzdro poskytuje dvě baterie s vodotěsnou přihrádkou. Zabudované do pouzdra a vyměnitelná baterie 18500 si vzájemně pomáhají k dosažení dobré provozuschopnosti. Pouze s vestavěnou baterií lze během používání pracovat až 8 hodin. Volitelná vyměnitelná baterie může tento interval prodloužit až o 2 hodiny. Zařízení má konektor USB-C.

Režim Ultra Clear
Pomocí režimu "Ultraclear", který je k dispozici v systému menu, lze cílový dalekohled použít k zamezení nepříznivých pozorovacích podmínek, například k podpoře orientace v husté mlze nebo dešti, a to zvýšením citlivosti a zvýrazněním nejmenších detailů.

Výrobce:
InfraRay
Podporovaná rozlišení fotografií:
768 x 576
Podporovaná rozlišení videa:
768 x 576
Napájení:
Vestavěná dobíjecí baterie + vyměnitelná baterie 18500
Displej:
1280 x 960
Konektory:
Nabíječka USB-C a datové připojení
Pozorovací vzdálenost:
60 mm
Kompenzace dioptrií:
-5 - +5 dpt
Systém objektivu:
Ohnisková vzdálenost 35 mm
Úložiště dat:
16 GB vestavěné paměti
Digitální zoom:
2x, 3x, 4x, kontinuální
Režimy barevného zobrazení:
pět typů
Obnovování obrazu:
50 Hz
Doba provozu:
až 10 hodin
Úhel pohledu:
7,5° x 5,6°
Průměr předního objektivu cílového dalekohledu:
35 mm
Průměr středního tubusu:
30
Minimální zvětšení:
3.1
Maximální zvětšení:
12,4
Rozsah zvětšení cílového dalekohledu:
3,1 - 12,4x
Horizontální úhel pohledu (°):
7,5
Detekční vzdálenost:
Lidská postava (1,7 x 0,5 m): 1816 m
Další funkce:
Vestavěný fotorekordér a videorekordér (24 hodin videa nebo 20 000 fotografií)
Video výstup
WiFi - zobrazený obraz lze promítnout na mobilní zařízení.

Průměr vnějšího krytu předního objektivu s voličem zaostření: 58 mm

Snímač:
384 x 288 pixelů, nechlazený mikrobolometr Vox, velikost pixelu 12 µm; NETD: <= 50 mK
Příslušenství:
dalekohled s termokamerou, měkké pevné pouzdro s popruhem přes rameno, nabíječka a videokabel, hadřík na čištění objektivu, 2 další baterie 1 50000 a dvoupolohová nabíječka
Barva:
černá
Termosenzor:
384 x 288 12 µm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: