PARD TA32 - 35 mm

Kód: F_1482
Neohodnoceno
Značka: Pard
46 264 Kč 38 553 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost PARD je jedním z nejinovativnějších světových výrobců termovizních systémů a systémů nočního vidění. Termovizní monokulár nejnovější řady TA vyniká svou kompaktností, vysokým výkonem a výjimečnou kvalitou. S rozměry tak malými, že se doslova vejde do kapsy, a hmotností pouhých 288 g je termovizní monokulár řady PARD TA jedním z nejmenších termovizních přístrojů na světě.

Termovizní monokuláry řady PARD jsou vybaveny nejcitlivějším termovizním jádrem na trhu s citlivostí ?25mk! Jádro je opravdu výkonné, detailní a také rychlé, přístroj se nabije do 2 sekund od zapnutí. Přístroje PARD TA jsou nejen výkonné, ale také odolné, což dokazuje certifikát vodotěsnosti IP67 (chráněno proti ponoření do vody. Ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr). Rychlá výměna baterie 18650 během 2 sekund. Zařízení je navrženo pro extrémní podmínky a odolává teplotám od -30° do +60° C.

Verze PARD TA-32 35 s jádrem 384x288px a 35mm objektivem je přístroj vyšší třídy a nabízí detekci na vzdálenost až 2000 m.

Za zmínku stojí také vestavěný displej OLED s rozlišením 1024x768 px, který umožňuje i dlouhodobé sledování bez nadměrného namáhání očí. Kvalitní displej OLED umožňuje přesnou identifikaci i na větší vzdálenost. Užijete si také 6 nových režimů zobrazení, včetně režimu "Edge", který zvýrazňuje obrysy pozorovaného objektu pro lepší identifikaci. Generace termokamer PARD nabízí přehledné menu v českém a slovenském jazyce.

Vestavěný termální detektor s vysokou citlivostí 25 mk poskytuje jasný obraz i v náročných podmínkách prostředí, jako je tma, mlha, kouř, prach, déšť, sníh, lesní porost atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: