Pulsar Axion 2 XQ35

Kód: 13086
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
41 304 Kč 34 420 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšené algoritmy zpracování obrazu

Termokamery Axion 2 využívají nový přístup k optimalizaci obrazu v závislosti na účelu a podmínkách sledování a poskytují vysoce kvalitní vykreslení cílových objektů a pozadí. Tři úrovně zesílení signálu v kombinaci s připojeným vyhlazovacím filtrem a jemným nastavením jasu a kontrastu poskytují lovci velké možnosti detekce zvířat na velké vzdálenosti v různých povětrnostních a teplotních podmínkách a určení jejich vlastností.

Vysoce kvalitní zesílené pouzdro z hořčíkové slitiny

Axion 2 je navržen pro nepřetržité, často náročné používání. Pouzdro z hořčíkové slitiny je lehké a pevné. Pouzdro spolehlivě chrání vnitřní součásti termokamery před nárazy, pády, vlhkostí, teplem nebo chladem. Kovové pouzdro zároveň účinně odvádí teplo z elektroniky, minimalizuje obrazový šum a zvyšuje stabilitu provozní teploty zařízení při dlouhodobém pozorování.

Vysoce citlivý senzor Lynred evropské výroby

Termovizní monokuláry Axion 2 jsou vybaveny snímači Lynred evropské výroby s rozlišením 384x288 pixelů (velikost pixelu 17 μm) / 640x480 pixelů (velikost pixelu 12 μm), které zachycují užitečný signál v obtížných pozorovacích podmínkách, jako je déšť, mlha a vysoká vlhkost na místě pozorování.

Objektiv s vysokou světelností F35/1,0

Germaniová čočka F35/1,0 se vyznačuje vysokou propustností v oblasti LWIR. Díky vysoce přesné výrobě optických prvků objektivu se obraz generovaný termovizním senzorem Axion 2 vyznačuje jasností a detailností.

Prodloužená životnost baterie. Až 11 hodin na jedno nabití

Vysokokapacitní dobíjecí baterie APS5 umožňuje až 11 hodin (v závislosti na modelu) nepřetržitého provozu termokamery na jedno nabití. Baterii lze během několika sekund vyjmout z pouzdra a vyměnit ji za novou. Baterie se nabíjí ve speciální nabíječce nebo uvnitř zařízení z počítače, domácího napájecího systému nebo powerbanky přes USB-C. Stejné zdroje napájení se používají pro externí napájení termovizního zařízení.

Vylepšené připojení Wi-Fi s podporou vlnového pásma 2,4/5 GHZ

Standardní frekvenční rozsah pro připojení chytrých telefonů prostřednictvím kanálu WiFi 2,4 GHz je u modelu Axion 2 doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení v pásmu 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu používání smartphonu.

Dosah detekce až 1300 m

Výkonný objektiv F35/1.0 v kombinaci s vysoce citlivým termovizním senzorem poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt vysoký 1,8 m lze detekovat až do vzdálenosti 1300 m, a to i v úplné tmě.

Kapesní velikost a nízká hmotnost

Axion 2 má prostorově úsporný a kapesní design a váží do 350 gramů. Zařízení se snadno drží. Ovládání je díky symetrickému designu a jednoduchému ovládání a uspořádání tlačítek na horním panelu určeno pro praváky i leváky.

Variabilní zvětšení (x4/x8 digitální zoom)

Digitální zoom až 4x (modely XQ) nebo 8x (modely XG) umožňuje lepší zaostřování a celkově lepší rozpoznávání objektů na velké vzdálenosti. Přiblížení se mění buď postupně v krocích po 2×, nebo plynule pro skutečně optimální zorné pole přizpůsobené konkrétní situaci.

Vestavěný záznamník fotografií a videí. 16 GB prostoru v cloudu zdarma

Axion 2 má vestavěný videorekordér. Do interní paměti fotoaparátu Axion 2 lze uložit hodiny videa a desítky tisíc fotografií. K zachycení zajímavé scény nebo spuštění nahrávání videa stačí jediné stisknutí tlačítka. Záznam se zkopíruje na pevný disk počítače prostřednictvím portu USB-C. Majitel Axionu 2 má k dispozici 16 GB volného místa na disku, kam může ukládat fotografie a videa pořízená přístrojem do cloudového úložiště Pulsar. Stačí nainstalovat mobilní aplikaci Stream Vision 2, přihlásit se a připojit zařízení k chytrému telefonu prostřednictvím Wi-Fi.

Ovládání na dálku z chytrého telefonu a aktualizace softwaru pomocí aplikace Stream Vision 2

Vestavěná WiFi propojuje Axion 2 s chytrými telefony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností, včetně bezdrátového ovládání zařízení, aktualizací softwaru, přenosu obrazu ze zařízení na obrazovku chytrého telefonu v reálném čase, sdílení fotografií a videí pořízených zařízením na sociálních sítích nebo přenosu do zařízení. Dálkové ovládání funkcí digitálního zařízení a přístup k nejnovějším informacím o produktech Pulsar. Registrovaní uživatelé také získají 16GB cloudové úložiště pro nahrané fotografie a videa.

Rychlý start

Axion 2 se vyznačuje rychlým zapnutím: zařízení je plně funkční do 5 sekund po stisknutí tlačítka ON. Rychlé spuštění pomáhá šetřit energii baterie: při lovu není nutné nechávat Axion 2 neustále v pohotovostním režimu, stačí jej zapnout podle potřeby.

Vysoce kontrastní displej AMOLED

Vysoce kontrastní displej AMOLED má vylepšené podání barev, úsporu energie a rychlou odezvu, takže poskytuje ostrý a plynulý obraz viditelný i v mrazivých podmínkách.

Výběr z 8 barevných palet

Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji sledovat zorné pole, optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se podmínky sledování. Bílý horký, černý horký a červený horký jsou optimální pro detekci objektů, zatímco duhový a ultramarínový pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová jsou nejvhodnější pro dlouhá noční pozorování.

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7 pro ochranu před silným deštěm, sněhem nebo jinými srážkami. Přístroj je navržen tak, aby bezchybně fungoval i po ponoření do vody do hloubky až 1 metr po dobu až 30 minut.

Zvětšení:2 - 8x
Digitální zvětšení:4x
Mikrobolometr:384x288 px
NETD:< 40mK
Velikost pixelu:17 µm
Typ displeje:AMOLED
Rozlišení displeje:640x400 px
Detekční vzdálenost:1300m
Ohnisková vzdálenost:35mm
Parametry objektivu:F35/1.0
Zorný úhel:10,7x8°
Zorné pole na 100 m:18,2 m
Oční reliéf:14 mm
Napájení:3.0 - 4,2 (APS5) V
Externí napájení:5 V, 9 V (USB typu C)
Videorekordér:Ano
Velikost paměti:16 Gb
Formát videa/fotografií:.mp4 /.jpg
Rozlišení videa/fotografií:528x400 px
Materiál:Slitina hliníku
Vodotěsnost:IPX7
Provozní teplota:-25 ... +40 °C
Wi-Fi:802.11 b/g/n/ac (2,4 / 5 GHz)
USB, typ:USB-C
Provozní doba ( při t22 °C):11 hod.
Rozměry:152x50x74mm
Hmotnost:0,3kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovizní monokuláry
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: