Pulsar KRYPTON FXG50

Kód: F_1486
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
95 904 Kč 79 920 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikrobolometr s rozlišením 640x480 @ 12 µm, HD AMOLED displej, vysoce výkonná elektronika, inteligentní design a pokročilý software dělají z Kryptonu FXG50 univerzální zařízení s nejvyšší kvalitou zobrazení mezi termovizními prekurzory.

Dlouhá detekční vzdálenost
Výkonný objektiv v kombinaci s profesionální technologií 12 µm teplotního senzoru poskytuje přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o výšce 1,8 m lze detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 2300 m.

Vysoce citlivý mikrobolometr 640x480/12 µm
Termokamera KRYPTON využívá k pořizování snímků mikrobolometr 640x480px @ 12 µm, který poskytuje mimořádně ostré a kontrastní snímky s vynikající citlivostí za všech podmínek.

Vysoké rozlišení obrazu
Ostrý, vysoce kontrastní obraz pomáhá lépe rozpoznat a identifikovat zvířata, jejich končetiny a dokonce i ty nejmenší detaily terénu, např. větve, listy, trávu atd.

Rychloupínací adaptér
K upevnění předsádky na puškohled se používá speciálně navržený adaptér PSP. Na jednom konci je adaptér připevněn k předpažbí KRYPTON pomocí bezpečnostního závitu a na druhém konci je namontován na denní hledí. Krypton lze od zaměřovače odpojit během několika sekund. Přesný polohovací mechanismus umožňuje dokonalé vyrovnání obrazu v zorném poli zaměřovače a poskytuje maximální pohodlí při sledování. Důležitou vlastností je, že adaptér zůstává namontován i při použití předního zaměřovače k pozorování monokulárem Pulsar 5x30B.

Zachování puškohledu
Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachování puškohledu při použití předsádky Krypton s denním zaměřovačem. Po montáži předsádky Krypton nemusí střelec provádět žádné korekce zaměřovacího kříže denního zaměřovače.

Široký rozsah doporučeného zvětšení dalekohledu
Krypton FXG50 lze pohodlně používat s denním dalekohledem se zvětšením 1,5x - 6x.

Odolný, spolehlivý, celokovový
Krypton FXG50 má odolnou a zároveň lehkou celokovovou konstrukci ze slitiny hořčíku. Díly a součásti zátěže jsou vyrobeny s precizní přesností, což zaručuje dlouholetý bezchybný provoz v různých klimatických podmínkách a nasazení i v náročném terénu.

Foto a videorekordér
Vestavěný videorekordér je skvělým pomocníkem pro zachycení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná paměť 16 GB slouží k ukládání hodin videozáznamů nebo pořizování tisíců snímků. Video je uloženo se zvukem, takže můžete k záznamu přidat vlastní komentář.

Aplikace Stream Vision
Pomocí Wi-Fi můžete připojit kameru Krypton FXG ke svému chytrému telefonu nebo tabletu a používat mobilní aplikaci Stream Vision ke sledování videa přímo na obrazovce telefonu, stahování nahraných videí a fotografií, dálkovému ovládání předního panelu, aktualizaci softwaru a mnoha dalším užitečným funkcím.

Další funkce

Výhody kombinace s denním zaměřovačem
Noční lov s předsádkou Krypton v kombinaci s denním zaměřovačem má řadu výhod. Některé parametry a vlastnosti denní optiky jsou lepší než u klasických nočních nebo termovizních zaměřovačů, a proto zůstávají v kombinaci s předsádkou Krypton zachovány, například: velký výstupní reliéf, zaměřovací kříž (případně včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

Plnobarevný displej HD AMOLED

Displej zařízení využívá technologii AMOLED, která zajišťuje vysoký kontrastní rozdíl mezi bílým a černým zobrazením. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazení bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

Napájecí systém B-Pack
Krypton využívá k napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychlovýměnné baterie IPS7 s kapacitou 6,4 A-h, která zajišťuje až 8 hodin provozu. K dispozici je také zásobník na běžné baterie AA, které slouží jako řešení napájení při dlouhých pobytech bez možnosti dobíjení baterií ze sítě.

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost podle normy IPX7 chrání zařízení před deštěm, sněhem, ale i prachem a zachovává funkčnost zařízení i po ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.

Aktualizace softwaru
V případě aktualizace softwaru vydané výrobcem si ji uživatel může stáhnout a nahrát do zařízení pomocí mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision. Můžete si tak být jisti, že vaše zařízení bude vždy používat nejnovější software.

Žádné obavy ani u velkých ráží
Mechanická odolnost předpažbí Krypton proti zpětnému rázu s energií 6 000 J zajišťuje jeho naprostou spolehlivost a funkčnost u zbraní velkých ráží, jako jsou .375 H&H, 12-ka, 9,3x64 atd.

Široký rozsah provozních teplot
Použití mrazuvzdorného displeje AMOLED společnosti Krypton a napájecího zdroje B-Pack v termokameře poskytuje záruku bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot -25 °C ... +50 °C?, kde by jiné technologie zobrazení nebo napájení selhaly.

Specifikace

Zvětšení: 1x
Kompatibilní zvětšení zaměřovače: 1.5 ? 6
Mikrobolometr: 640x480
Velikost pixelů: 12 µm
Typ zobrazení: AMOLED
Rozlišení displeje: 1746x1000 px
Detekční vzdálenost: 2300m
Parametry objektivu: F50/1.2
Zorné pole: 8.7 x 6.5°
Zorné pole na 100 m: 15,4 x 11,6 m
Napájení: 3,0 - 4,2 (IPS) V
Kapacita (C): 6400 (IPS7)mAh
Externí napájení: 5V (microUSB)
VIDEOREKORDÉR: Ano
Velikost paměti: 16 GB
Formát videa/fotografií: mp4 / .jpg
Rozlišení videa/fotografií: 960x720 px
Odolnost proti nárazům: 6000 J
Odolnost proti vodě: IPX7
Wi-Fi: Ano
Provozní doba ( při t22 °C): 8 hodin.
Rozměry: 143 ? 93 ? 76 mm
Hmotnost: 0,52 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: