Pulsar KRYPTON XG50

Kód: F_1487
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
100 576 Kč 83 813 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikrobolometr s rozlišením 640x480 @ 12 µm, displej HD AMOLED, výkonná elektronika, inteligentní design a pokročilý software činí z Kryptonu FXG50 univerzální zařízení s nejvyšší kvalitou zobrazení mezi termovizními čelovkami.

Vysoce citlivý mikrobolometr 640x480/12 µm
Termokamera KRYPTON využívá k pořizování snímků mikrobolometr 640x480px @ 12 µm, který poskytuje mimořádně ostré a kontrastní snímky s vynikající citlivostí za všech podmínek.

Dlouhá detekční vzdálenost
Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s technologií 12 µm dává přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o výšce 1,8 m lze detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 2300 m.

Obraz s vysokým rozlišením
Ostrý, vysoce kontrastní obraz pomáhá lépe rozpoznat a identifikovat zvířata, jejich končetiny a dokonce i ty nejmenší detaily terénu, např. větve, listy, trávu atd.

Monokulár 5x30B
Součástí sady Krypton XG50 je monokulár, který promění vaši předsádku v plnohodnotný termovizní přístroj. Monokulár se zapíná a vypíná z nástavce jednoduchým otočením bajonetového kloubu. Monokulár 5x30 lze navíc použít jako denní pozorovací dalekohled s pětinásobným zvětšením.

Rychloupínací adaptér
Speciálně navržený adaptér PSP se používá k upevnění přední mušky na puškohled. Na jednom konci je adaptér připevněn k přednímu hledí KRYPTON pomocí bezpečnostního závitu a na druhém konci je namontován na denní zaměřovač. Krypton lze od zaměřovače odpojit během několika sekund. Přesný polohovací mechanismus umožňuje dokonalé vyrovnání obrazu v zorném poli zaměřovače a poskytuje maximální pohodlí při sledování. Důležitou vlastností je, že adaptér zůstává namontován i při použití předního zaměřovače pro pozorování monokulárem Pulsar 5x30B.

Odolný, spolehlivý, celokovový
Termokamera Krypton FG50 má odolnou, ale lehkou celokovovou konstrukci ze slitiny hořčíku. Součásti a komponenty termokamery jsou vyrobeny s precizní přesností, což zaručuje dlouholetý bezchybný provoz v různých klimatických podmínkách a nasazení i v náročném terénu.

Foto a videorekordér
Vestavěný videorekordér je skvělým pomocníkem pro zachycení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná paměť 16 GB slouží k ukládání hodin videozáznamů nebo pořizování tisíců snímků. Video je uloženo se zvukem, takže můžete k záznamu přidat vlastní komentář.

Displej Super AMOLED
Displej využívá technologii AMOLED, která zajišťuje vysoký kontrast mezi bílou a černou barvou. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazení bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

Napájecí systém B-Pack
Krypton využívá k napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychlovýměnné baterie IPS7 s kapacitou 6,4 A-h, která zajišťuje až 8 hodin provozu. K dispozici je také zásobník na běžné baterie AA, které slouží jako řešení napájení při dlouhých pobytech bez možnosti dobíjení baterií ze sítě.

Aplikace Stream Vision
Pomocí Wi-Fi můžete termokameru Krypton připojit ke svému chytrému telefonu nebo tabletu a pomocí mobilní aplikace Stream Vision zobrazit obraz přímo na displeji telefonu, stahovat nahraná videa a fotografie, dálkově ovládat předřadník, aktualizovat software a využívat mnoho dalších užitečných funkcí.

Další funkce

Aktualizace softwaru
V případě, že výrobce vydá aktualizaci softwaru, může uživatel stáhnout a nahrát software do zařízení pomocí mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision. Můžete si tak být jisti, že vaše zařízení bude vždy používat nejnovější software.

Vodotěsnost IPX7
Vodotěsná ochrana podle normy IPX7 chrání zařízení před deštěm, sněhem a prachem a udržuje zařízení v provozu i po ponoření do vody do hloubky až 1 metr po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot
Termokamera Krypton využívá mrazuvzdorný displej AMOLED a napájecí zdroj B-Pack, což zaručuje bezchybné zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot -25 °C ... +50 °C?, kde jiné technologie zobrazení nebo napájení selhávají.

Specifikace

Zvětšení: 1x / 5x s monokulárem
Kompatibilní zvětšení zaměřovače: 1,5x-6x
Mikrobolometr: 640x480 px
Velikost pixelů: 12 µm
Typ displeje: AMOLED
Rozlišení displeje: 1746x1000 px
Detekční vzdálenost: 2300m
Parametry objektivu: F50/1.2
Zorné pole: 8.7 x 6.5°
Zorné pole na 100 m: 15,4 x 11,6 m
Napájení: 3,0 - 4,2 (IPS) V
Kapacita (C): 6400 (IPS7)mAh
Externí napájení: 5V (microUSB)
VIDEOREKORDÉR: Ano
Velikost paměti: 16 GB
Formát videa/fotografií: mp4 / .jpg
Rozlišení videa/fotografií: 960x720 px
Odolnost proti nárazům: 6000 J
Odolnost proti vodě: IPX7
Provozní teploty: -20..+50 °C
Wi-Fi:
Provozní doba ( při t22 °C): 8 hodin.
Rozměry: 143 × 93 × 76 mm
Hmotnost: 0,69 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: