Pulsar PROTON FXQ30

Kód: F_1488
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
48 355 Kč 40 296 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehká a kompaktní
Při sledování je znát každý gram loveckého vybavení. Použití předsádky Proton XQ30 je jednoduché a intuitivní bez ohledu na to, na jaký denní zaměřovač je předsádka namontována - na denní zaměřovač, monokulár nebo dokonce binokulár. Kompaktní Proton FXQ30 váží 370 gramů. Což nemá téměř žádný vliv na vyvážení zbraně.

Vysoce citlivý mikrobolometr
Mikrobolometr s hodnotou NETD <40mK zajišťuje dokonalé detaily i v nejnáročnějších klimatických podmínkách s nízkým kontrastem. I ty nejmenší teplotní rozdíly budou jasně viditelné i za deště, mlhy, chladných rán a dalších obtížných podmínek.

Odolné, spolehlivé, celokovové
Předzesilovače Proton FXQ30 mají odolnou a zároveň lehkou celokovovou konstrukci ze slitiny hořčíku. Díly a součásti předního lana jsou vyrobeny s precizní přesností, což zaručuje dlouholetý bezchybný provoz v různých klimatických podmínkách a nasazení i v obtížném terénu.

Rychloupínací adaptér
K připevnění předpažbí k zaměřovači se používá speciálně navržený adaptér PSP. Na jednom konci je adaptér připevněn k předpažbí KRYPTON pomocí bezpečnostního závitu a na druhém konci je namontován na denní hledí. Krypton lze od zaměřovače odpojit během několika sekund. Přesný polohovací mechanismus umožňuje dokonalé vyrovnání obrazu v zorném poli zaměřovače a poskytuje maximální pohodlí při sledování. Důležitou vlastností je, že adaptér zůstává namontován i při použití předního zaměřovače k pozorování monokulárem Pulsar 5x30B.

Zachování puškohledu
Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachování puškohledu při použití předsádky Krypton s denním zaměřovačem. Po montáži předsádky Proton nemusí střelec provádět žádné korekce zaměřovacího kříže denního zaměřovače.

Monokulár 5x30B
Monokulár promění předsádku v plnohodnotný termovizní pozorovací přístroj. Monokulár lze bleskurychle nasadit a uvolnit z nástavce pouhým otočením bajonetového kloubu. Monokulár 5x30 lze použít také jako denní pozorovací dalekohled s pětinásobným zvětšením. Monokulár 5x30B je součástí předsádkové sady Proton XQ30 a lze jej zakoupit samostatně s monokulárem Proton FXQ30.

Žádné obavy ani u velkých ráží
Mechanická odolnost proti zpětnému rázu 6 000 J mechanické rukojeti zajišťuje její naprostou spolehlivost a funkčnost u zbraní velkých ráží, jako je .375 H&H, 12-ti ranná a 9,3x64 atd.

Funkce "Image Boost"
Funkce "IMAGE BOOST" je softwarová funkce zpracování obrazu určená výhradně pro termovizní přístroje Pulsar. "IMAGE BOOST" výrazně zvyšuje ostrost kontur termálních objektů a vytváří snímky s bezkonkurenční kvalitou ostrosti obrazu pro termovizní přístroje Pulsar.

Foto a videorekordér
Vestavěný videorekordér je skvělým pomocníkem pro zachycení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná paměť 16 GB slouží k ukládání hodin videozáznamů nebo pořizování tisíců snímků. Video je uloženo se zvukem, takže můžete k záznamu přidat vlastní komentář.

Plnobarevný displej HD AMOLED
Plnobarevný displej využívá technologii AMOLED, která zajišťuje vysoký kontrast mezi bílou a černou barvou a zobrazuje velmi živé barvy. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazení bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

Aplikace Stream Vision
Pomocí Wi-Fi můžete připojit kameru ¨Proton FXQ k chytrému telefonu nebo tabletu a používat mobilní aplikaci Stream Vision ke sledování obrazu přímo na displeji telefonu, stahování nahraných videí a fotografií, dálkovému ovládání předního panelu, aktualizaci softwaru a mnoha dalším užitečným funkcím.

8 Barevné palety
V různých pozorovacích podmínkách je vhodné použít pro zobrazení obrazu různé barevné kombinace. Termovizní čelo Proton FXQ 30 nabízí až 8 barevných palet zobrazení. Zatímco klasický režim "White Hot" je velmi univerzální, režim "Hot Black" je často upřednostňován pro detekci divoké zvěře v noci. Červená monochromatická barva snižuje oslnění a únavu oka pozorovatele v noci. Sépiová barva často zlepšuje pozorování na velkou vzdálenost, zatímco "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lépe vykreslují teplotní rozdíly různých objektů. Fialová barva pomáhá rychleji identifikovat objekty.

Další funkce

Napájecí systém B-Pack MINI s APS5
Proton FXQ používá k napájení systém B-Pack mini, který se skládá z rychlovýměnné dobíjecí baterie APS5, která přístroji poskytuje 6 hodin napájení. Zařízení umožňuje také externí napájení prostřednictvím konektoru USB typu C, ke kterému lze připojit například běžnou powerbanku.

Bezdrátové dálkové ovládání
Ergonomické dálkové ovládání Pulsar BT se snímačem umožňuje snadné ovládání přístroje Proton FXQ jednou rukou.

Vodotěsnost IPX7
Vodotěsná ochrana podle normy IPX7 chrání zařízení před deštěm, sněhem, ale i prachem a udržuje zařízení v provozu i po ponoření do vody až do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot
Použití mrazuvzdorného displeje AMOLED a napájecího zdroje B-Pack termokamery Proton poskytuje záruku bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25 °C ... +50 °C?, kde by jiné technologie zobrazení nebo napájení selhaly.

Specifikace

Zvětšení: 1 ( s monokulárem 5x - 5x )x
Kompatibilní zvětšení zaměřovače: 1.5-4 x
Mikrobolometr: 384x288 px
NETD: <40mK
Velikost pixelů: 17 ?m
Typ displeje: AMOLED
Rozlišení displeje: 1024x768
Snímková frekvence: 50 Hz
Detekční vzdálenost: 900m
Parametry objektivu: F30 / 1.2
Zorné pole: 12.4°
Zorné pole na 100 m: 21,8x16,3 m
Kapacita (C): 4900 mAh
Externí napájení: 5V USB typu C
VIDEOREKORDÉR: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Formát videa/fotografií: .mp4 / .jpg
Rozlišení videa/fotografií: 864?648 px
Vodotěsnost: IPX7
Provozní teploty: - 25 ... +50 °C
Wi-Fi:
USB, typ: Micro-USB
Rozměry: 119x58x75mm
Hmotnost: 0,3 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: