Pulsar PROTON XQ30

Kód: F_1489
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
54 967 Kč 45 806 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi přední vlastnosti patří vysoce citlivý snímač s hodnotou NETD <40 mK a mikro displej HD AMOLED. Výsledkem je nečekaně dobrý obraz PROTON FXG s ostrým kontrastem a detailním zobrazením. Inovativní baterie a elektronika se vyznačují kompaktními rozměry a nízkou hmotností, ale dlouhou životností a řadou uživatelských funkcí.

Všestranný design
Termovizní monokulár Proton XQ30 je kombinací kompaktního předsádkového zaměřovače a rychloupínacího monokuláru Pulsar 5x30 B, který se používá jako okulár. Jedním otočením získá uživatel termovizní monokulár s pětinásobným zvětšením a termovizní nástavec, který lze snadno namontovat na denní zaměřovač. Termovizní předsádka Proton XQ30 se k dennímu zaměřovači připojuje pomocí nového adaptéru PSP, který z denního zaměřovače udělá plnohodnotné termovizní zařízení. Díky rychloupínacímu adaptéru lze násadec Proton demontovat a znovu namontovat během několika sekund, zatímco přesný mechanismus umožňuje vycentrovat obraz v zorném poli denní optiky. Monokulár Pulsar 5x30 lze také připevnit na Proton XQ30 pomocí adaptéru PSP, což zajišťuje snadné použití i v obtížných podmínkách.

Vysoce citlivý mikrobolometr
Mikrobolometr s hodnotou NETD <40mK zajišťuje dokonalé detaily i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách s nízkým kontrastem. I ty nejmenší teplotní rozdíly budou jasně viditelné i za deště, mlhy, chladných rán a dalších obtížných podmínek.

Lehká a kompaktní
Při sledování je znát každý gram loveckého vybavení. Použití předsádky Proton XQ30 je jednoduché a intuitivní bez ohledu na to, na jaký denní zaměřovač je předsádka namontována - například na monokulár Pulsar 5x30 B, denní zaměřovač, monokulár nebo dokonce binokulár. Kompaktní Proton XQ30 váží 370 gramů. Což nemá téměř žádný vliv na vyvážení zbraně.

Odolný, spolehlivý, celokovový
Přední hledí Proton FXQ30 má odolnou, ale lehkou celokovovou konstrukci ze slitiny hořčíku. Díly a součásti předpažbí jsou vyrobeny s precizní přesností, která zaručuje dlouholetý bezchybný provoz v různých klimatických podmínkách a nasazení i v náročném terénu.

Funkce "Image Boost"
Funkce "IMAGE BOOST" je softwarová funkce zpracování obrazu určená výhradně pro termovizní přístroje Pulsar. "IMAGE BOOST" výrazně zvyšuje ostrost kontur termálních objektů a vytváří snímky s bezkonkurenční kvalitou ostrosti obrazu pro termovizní přístroje Pulsar.

Foto a videorekordér
Vestavěný videorekordér je skvělým pomocníkem pro zachycení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná paměť 16 GB slouží k ukládání hodin videozáznamů nebo pořizování tisíců snímků. Video je uloženo se zvukem, takže můžete k záznamu přidat vlastní komentář.

Aplikace Stream Vision
Pomocí Wi-Fi můžete připojit ¨Proton FXQ k chytrému telefonu nebo tabletu a používat mobilní aplikaci Stream Vision ke sledování obrazu přímo na displeji telefonu, stahování nahraných videí a fotografií, dálkovému ovládání předního panelu, aktualizaci softwaru a mnoha dalším užitečným funkcím.

Další funkce

Bezdrátové dálkové ovládání
Ergonomické dálkové ovládání Pulsar BT se snímačem umožňuje snadné ovládání přístroje Proton FXQ jednou rukou.

Plnobarevný displej HD AMOLED
Plnobarevný displej využívá technologii AMOLED, která zajišťuje vysoký kontrast mezi bílou a černou barvou a zobrazuje velmi živé barvy. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazení bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

8 barevných palet
V různých pozorovacích podmínkách je vhodné použít pro zobrazení obrazu různé barevné kombinace. Termokamera Proton nabízí až 8 barevných palet displeje. Zatímco klasický režim "White Hot" je velmi univerzální, režim "Hot Black" je často upřednostňován pro detekci divoké zvěře v noci. Červená monochromatická barva snižuje oslnění očí jasem displeje. Sépiová barva často zlepšuje pozorování na velkou vzdálenost, zatímco "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lépe vykreslují teplotní rozdíly různých objektů. Fialová barva pomáhá rychleji identifikovat objekty.

Napájecí systém B-Pack MINI s APS5
Proton FXQ používá k napájení systém B-Pack mini, který se skládá z rychlovýměnné dobíjecí baterie APS5, která přístroji poskytuje 6 hodin napájení. Zařízení umožňuje také externí napájení prostřednictvím konektoru USB typu C, ke kterému lze připojit například běžnou powerbanku.

Vodotěsnost IPX7
Vodotěsná ochrana podle normy IPX7 chrání zařízení před deštěm, sněhem a prachem a udržuje zařízení v provozu i po ponoření do vody do hloubky až 1 metr po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot
Použití mrazuvzdorného displeje AMOLED a napájecího zdroje B-Pack termokamery Proton poskytuje záruku bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25 °C ... +50 °C?, kde by jiné technologie zobrazení nebo napájení selhaly.

Specifikace

Zvětšení: 5x
Mikrobolometr: 384x288px
NETD: <40mK
Velikost pixelu: 17 ?m
Typ displeje: AMOLED
Rozlišení displeje: 1024x768px
Snímková frekvence: 50Hz
Detekční vzdálenost: 900m
Parametry objektivu: F30 / 1.2
Zorné pole: 12.4°
Zorné pole na 100 m: 21,8x16,3 m
Kapacita (C): 4900 mAh
Externí napájení: 5V USB typu C
VIDEOREKORDÉR: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Formát videa/fotografií: .mp4 / .jpg
Rozlišení videa/fotografií: 864?648px
Vodotěsnost: IPX7
Provozní teplota: - 25 ... +50 °C °C
Wi-Fi: Ano
USB, typ: Micro-USB

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: