Pulsar Thermion 2 XP50

Kód: F_1485
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
120 978 Kč 100 815 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objektiv s velkou clonou
Vlastnosti termovizní optiky jsou rozhodující pro schopnost termokamery zachytit i nejnižší úrovně tepelného záření. Dokonalé detekce je dosaženo díky objektivu Thermion 2 XP50 (F/1,0) v kombinaci s vysoce citlivým snímačem. Modely Thermion 2 XP50 poskytují uživatelům vždy nejkvalitnější, nejpodrobnější a vysoce kontrastní snímky, a to i za deště nebo mlhy, kdy je kontrast pozorované scény minimální.
Standardní vzhled a montáž
Tvar zaměřovače Thermion je zcela shodný s běžnými denními zaměřovači a jeho konstrukce je navržena pro snadnou manipulaci a bezproblémovou montáž. K montáži na zbraň není zapotřebí žádná speciální montáž, ale standardní 30mm montážní oka jsou stejná jako u denního zaměřovače.
Skvělá detekční schopnost
Vysoce kvalitní germaniová optika ve spojení s pokročilým teplotním čidlem vytváří dokonalé podmínky pro rozšíření detekčních schopností při pozorování objektů Thermionem na vzdálenost 1880 metrů, a to i v úplné tmě.

Každý Thermion je testován na mechanickou odolnost proti zpětnému rázu až do 6000 joulů, a proto bezchybně funguje na pistolích velkých ráží, jako jsou .375 H&H, 12-gauge a 9,3x64 atd.

Zaměřovač Thermion má odolnou a zároveň lehkou celokovovou konstrukci. Díly zaměřovače jsou vyrobeny s precizní přesností, která zaručuje dlouholetý bezchybný provoz v různých klimatických podmínkách a nasazení i v náročném terénu.

Přístroj splňuje normu vodotěsnosti IPX7, která zaručuje odolnost proti vodě při silném dešti, sněžení a dalších nepříznivých povětrnostních podmínkách. Thermion je spolehlivě utěsněn a zůstává funkční i při ponoření do vody až do hloubky 1 m po dobu 30 minut.

Funkce "IMAGE BOOST" je softwarová funkce zpracování obrazu určená výhradně pro termovizní přístroje Pulsar. "IMAGE BOOST" výrazně zvyšuje ostrost kontur termálních objektů a vytváří obraz s bezkonkurenční kvalitou ostrosti obrazu pro termovizní přístroje Pulsar.

Displej použitý k zobrazení obrazu poskytuje ostrý, vysoce kontrastní obraz v živých barvách. Použitá technologie AMOLED zajišťuje úsporu energie a bezchybné a plynulé zobrazení i při nízkých provozních teplotách.

Barevné palety nabízejí možnost lépe přizpůsobit zobrazení konkrétním podmínkám. Zatímco White Hot a Black Hot jsou nejoblíbenější, Red Hot, Rainbow a Ultramarine zvýrazňují intenzivnější horká místa. Fialová, červená monochromatická a sépiová jsou optimální palety pro snížení únavy očí při dlouhém sledování.

Zvětšení: 2 - 16x
Mikrobolometr: 640x480 px
NETD: <25mK
Velikost pixelu: 17 mikrometrů
Typ displeje: AMOLED HD
Snímková frekvence: 50 Hz
Detekční vzdálenost: 1800 m
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Parametry objektivu: F50/1,0
Pozorovací úhel: 12,4x9,3°
Zorné pole na 100 m: 21,8x16,3 m
Oční reliéf: 50 mm
Napájení: 3,0 - 4,2 V mini B-Pack (Li-ion)
Externí napájení: 5V - USB
Videorekordér: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Formát videa/fotografií: .mp4 /.jpg
Rozlišení videa/fotografií: 1024x768
Krok rektifikace: 21 mm/100 m
Odolnost proti zpětnému rázu: 6000J
Vodotěsnost: IPX7
Provozní teplota: -25 ... +50 °C
Wi-Fi: Ano
USB, typ: microUSB
Dálkové ovládání: Ano
Provozní doba (při T22 °C): 5+ hod.
416x78x83mm
Hmotnost: 0,9 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: