Thermion 2 XQ50

Kód: F_1558
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
83 119 Kč 69 266 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce citlivý senzor
Thermion 2 využívá ke snímání tepelného obrazu mikrobolometr s citlivostí NETD < 25 milikelvinů (mK), která charakterizuje schopnost senzoru rozlišit dva blízké body s nejmenším možným rozdílem teplot. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe dokáže senzor detekovat malé teplotní rozdíly mezi objekty a oddělit je od okolního tepelného šumu. Například za srážek, mlhy nebo chladného rána, kdy má okolní prostředí nízký teplotní kontrast a jsou to nejobtížnější podmínky pro termovizi, v tomto případě bude senzor díky vysoké citlivosti schopen rozlišit i ty nejmenší teplotní rozdíly a zaměřovač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastem.

Objektiv s velkou aperturou
Vlastnosti termovizní optiky jsou rozhodující pro schopnost termokamery zachytit i ty nejnižší úrovně teplotního záření. Dokonalé detekce je dosaženo díky objektivu Thermion 2 XP50 (F/1,0) v kombinaci s vysoce citlivým snímačem. Modely Thermion 2 XP50 poskytují uživatelům vždy nejkvalitnější, nejpodrobnější a vysoce kontrastní snímky, a to i za deště nebo mlhy, kdy je kontrast pozorované scény minimální.

Standardní vzhled a montáž
Tvar mířidel Thermion je plně kompatibilní s běžnými denními mířidly a jejich konstrukce je navržena pro snadnou manipulaci a bezproblémovou montáž. K montáži na zbraň není zapotřebí žádná speciální montáž, ale standardní 30mm montážní oka stejná jako u denního zaměřovače.

Velká detekční schopnost
Vysoce kvalitní germaniová optika v kombinaci s pokročilým teplotním senzorem vytváří ideální podmínky pro rozšířenou detekční schopnost při sledování termických objektů na vzdálenost 1880 metrů, a to i v úplné tmě.

Odolné a spolehlivé

Vytvořeno pro velkou ráži

Každý Thermion je testován na mechanickou odolnost proti zpětnému rázu až 6000 Joulů, a proto bezchybně funguje na zbraních velkých ráží, jako jsou .375 H&H, 12-gauge a 9,3x64 atd.

Odolné, spolehlivé, celokovové
Zaměřovače Thermion mají odolnou a zároveň lehkou celokovovou konstrukci. Součásti a komponenty zaměřovače jsou vyrobeny s precizní přesností, která zajišťuje dlouholetý bezchybný provoz v různých klimatických podmínkách a nasazení i v náročném terénu.

IPX7

Přístroj splňuje normu vodotěsnosti IPX7, která zaručuje odolnost proti vodě v silném dešti, sněžení a dalších nepříznivých povětrnostních podmínkách. Thermion je spolehlivě utěsněn a zůstává funkční i při ponoření do hloubky 1 m na 30 minut.

Jasný obraz

Variabilní digitální zoom

Až 8násobný digitální zoom umožňuje lepší míření a celkové rozpoznání cíle na větší vzdálenosti.

Uživatelské profily
Thermion umožňuje uložit do vnitřní paměti 5 profilů snímání, každý pro 10 různých vzdáleností. V závislosti na použité zbrani nebo střelivu můžete rychle změnit profil zápalky.

Obrázek v obrázku

Funkce Obraz v obraze (PiP) zobrazí v horní části menší okno se středem obrazu nastaveným na větší zvětšení. Okno zabírá pouze 10 % zorného pole a nezakrývá celkový výhled.

Záměrné deformace

Zaměřovač má širokou škálu různých typů záměrných osnov, včetně balistických, s kombinací barevných nastavení: černá, bílá, červená a zelená.

Obraz a kvalita

Funkce "Image Boost"

Funkce "IMAGE BOOST" je softwarová funkce zpracování obrazu určená výhradně pro termovizní přístroje Pulsar. "IMAGE BOOST" výrazně zvyšuje ostrost kontur termálních objektů a vytváří snímky s bezkonkurenční kvalitou ostrosti obrazu pro termovizní přístroje Pulsar.

Displej AMOLED

Displej použitý k zobrazení obrazu poskytuje ostrý, vysoce kontrastní obraz v živých barvách. Použitá technologie AMOLED zajišťuje úsporu energie a bezchybné a plynulé zobrazení i při nízkých provozních teplotách.

Barevný displej

Barevné palety nabízejí možnost lépe přizpůsobit zobrazení konkrétním podmínkám. Zatímco White Hot a Black Hot jsou nejoblíbenější, Red Hot, Rainbow a Ultramarine zvýrazňují intenzivnější horká místa. Fialová, červená monochromatická a sépiová jsou optimální palety pro snížení únavy očí při dlouhém sledování.

Foto a videorekordér

Vestavěný videorekordér je skvělým pomocníkem pro zachycení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná paměť 16 GB slouží k ukládání hodin videozáznamů nebo pořizování tisíců snímků. Video je uloženo se zvukem, takže můžete k záznamu přidat vlastní komentář.

Aplikace Stream Vision

Pomocí Wi-Fi můžete Thermion připojit ke svému chytrému telefonu nebo tabletu a prohlížet si obraz na obrazovce, stahovat nahraná videa a fotografie , dálkově ovládat , aktualizovat software a mnoho dalších užitečných funkcí.

Dvojitý systém napájení

Dálkoměry Thermion mají dvojí systém napájení: interní baterii a externí baterii, která se vkládá do přístroje. Externí baterii lze rychle vyměnit přímo za provozu přístroje, aniž by bylo nutné jej vypínat. Další možností napájení je použití externího zdroje, např. powerbanky.

Aktualizace softwaru
V případě, že výrobce vydá aktualizaci softwaru, má uživatel možnost použít mobilní zařízení se systémem iOS nebo Android s aplikací Stream Vision Apps ke stažení a nahrání softwaru do přístroje.

Uživatelsky přívětivé ovládání
Thermion se snadno ovládá a nastavuje pomocí tří funkčních tlačítek na horní straně přístroje a levého otočného ovladače. Tři tlačítka a enkodér umožňují pohodlný přístup a správu všech nabídek a nastavení zaměřovače.

Specifikace
Zvětšení: 3,5 - 14 (x4 zoom)x
Mikrobolometr: 384x288 px
NETD: <40mK
Velikost pixelu: 17 µm
Typ displeje: AMOLED HD
Snímková frekvence: 50 Hz
Detekční vzdálenost: 1800 m
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Parametry objektivu: F50/1,0
Zorné pole: 7,5x5,6°
Zorné pole na 100 m: 13x9.8m
Oční reliéf: 50 mm
Napájení: 3,0 - 4,2 mini B-Pack (Li-ion) V
Externí napájení: 5V - USB
Videorekordér: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Formát videa/fotografií: .mp4 /.jpg
Rozlišení videa/fotografií: 1024x768
Krok usměrnění: 21 mm/100m
Odolnost proti nárazům: 6000J
Vodotěsnost: IPX7
Provozní teplota: -25 ... +50 °C
Wi-Fi: Ano
USB, typ: microUSB
Dálkové ovládání: Ano
Provozní doba ( při t22°C): 5+ hod.
Rozměry: 412x78x83 mm
Hmotnost: 0,9 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: