Yukon Jaeger 3-12x56 (X01i)

Kód: 275
Neohodnoceno
Značka: Yukon
11 609 Kč 9 674 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yukon Jeager 3-12x56 (X01i)

plněno dusíkem vysoká mechanická odolnost na zpětný ráz plně voděodolný Rozšířené zorné pole Osnova s červeným bodem
Dusík 7000J IPX7 Zorné pole Červený bod

Plná voděodolnost
Plně vodotěsný

Zaměřovač Jaeger je vodotěsný podle normy IPX7, a proto jej lze používat při jakékoli intenzitě srážek a vydrží i ponoření přímo do vody.
Plněno dusíkem


Plněno dusíkem

Zaměřovač Jaeger je naplněn suchým dusíkem, který zabraňuje tvorbě vodních srážek a jejich usazování uvnitř zaměřovače při náhlých změnách okolní teploty.

Zesílený tubus
Zesílený tubus

Puškohled Jaeger má jednodílný tubus, který je navíc zesílený, aby bylo možné jej použít s digitální nebo termovizní předsádkou.

Vysoká odolnost na zpětný raz
Vysoká odolnost proti zpětnému rázu

Mechanika puškohledu Jaeger je navržena tak, aby splňovala požadavky na bezproblémové použití se zbraněmi s vysokou kinetickou energií zpětného rázu, např. ráže 9,3x64, 30-06, 0,300, 0,375 atd.
Široké zorné pole
Široké zorné pole

Puškohledy Jaeger mají široké zorné pole bez zkreslení a jiných optických vad obrazu, což umožňuje rychlé a spolehlivé zaměření cíle. Speciální konstrukce okuláru navíc eliminuje tzv. "tunelový efekt" při pohledu do puškohledu, tj. při korekci polohy očí pozorovatele obraz zcela ztrácí černé okraje a pohled do puškohledu je mnohem příjemnější a přirozenější.
Vynulování rektifikačních stavítek
Resetování rektifikačních sklíček

Konstrukce vertikálních a horizontálních křížových sklíček umožňuje jejich jednoduché a rychlé resetování po nastřelení puškohledu na zbraň.
Záměrná osnova se světelným bodem
Obrys zaměřovače se světelným bodem

Zaměřovací kříž Jaeger je umístěn v druhé (zadní) ohniskové rovině, takže nedochází ke změně velikosti zaměřovacího kříže a tím ke zbytečně velkému zakrytí cíle křížem při větším zvětšení. Pro lepší míření má kříž uprostřed světelný bod, jehož regulace jasu má široký rozsah intenzity, aby pokryla běžné světelné podmínky při použití puškohledu. Pro rychlé zapnutí nebo vypnutí bodu má ovladač mezipolohu se stavem "vypnuto".

Doplňkové parametry

Kategorie: Optika
Záruka: 10 rokov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: