Pulsar Accolade 2 LRF XP50 PRO

Kód: F_1491
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
116 579 Kč 97 149 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termovizní dalekohledy
Accolade 2 LRF XP50 Pro

Nová úroveň termálního zobrazování

Laserový dálkoměr
Model Accolade LRF je vybaven vestavěným laserovým dálkoměrem, který umožňuje přesné měření vzdálenosti k pozorovanému objektu.

Vysoce citlivý snímač
Accolade 2 XP50 PRO využívá k zachycení tepelného obrazu mikrobolometr s citlivostí NETD < 25 milikelvinů (mK), která charakterizuje schopnost snímače rozlišit dva blízké body s nejmenším možným rozdílem teplot. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe dokáže senzor detekovat malé teplotní rozdíly mezi objekty a oddělit je od okolního tepelného šumu. Například za srážek, mlhy nebo chladného rána, kdy má okolní prostředí nízký teplotní kontrast a jsou to nejobtížnější podmínky pro termovizi, v tomto případě bude senzor díky vysoké citlivosti schopen rozlišit i ty nejmenší teplotní rozdíly a zaměřovač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastem.

Pohodlné pozorování
V porovnání s monokulárním designem, kdy uživatel pozoruje jedním okem, je pozorování s dalekohledem Accolade mnohem příjemnější a nedochází k únavě očí ani při dlouhodobém sledování. Kromě toho je vnímání obrazu při pozorování oběma očima pro člověka přirozené, a proto je rozpoznávání detailů pozorovaného objektu přesnější.

Technologie Image Boost
Technologie Image Boost je patentovaná kombinace softwarových algoritmů, které zvyšují ostrost kontur termálních objektů a zajišťují bezkonkurenční kvalitu obrazu. Funkce Image Boost zajistí, že obraz bude ostřejší, s velmi dobrým vykreslením i těch nejmenších detailů termálních objektů, což umožní lepší detekci a identifikaci.

Dlouhá detekční vzdálenost
Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s citlivostí NETD < 25 mK poskytují přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o průměru 1,8 m lze detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 1800 m.

Variabilní digitální zoom
Až 8x digitální zoom, který umožňuje lepší zaměření a celkovou detekci cíle na větší vzdálenosti.

Foto a videorekordér
Vestavěný videorekordér je skvělým pomocníkem pro zachycení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná paměť 16 GB slouží k ukládání hodin videozáznamů nebo pořizování tisíců snímků. Video je uloženo se zvukem, takže můžete k záznamu přidat vlastní komentář.

Aplikace Stream Vision
Pomocí Wi-Fi můžete připojit Accolade k chytrému telefonu nebo tabletu a prohlížet si obraz na obrazovce, stahovat nahraná videa a fotografie , dálkově ovládat , aktualizovat software a mnoho dalších užitečných funkcí.

Vodotěsnost IPX7
Vodotěsnost IPX7 chrání zařízení před deštěm, sněhem a prachem a udržuje jej v provozu i po ponoření do 1 metru vody po dobu až 30 minut.

Napájecí systém B-Pack
Accolade 2 využívá k napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychle vyměnitelné dobíjecí baterie IPS7 s kapacitou 6,4 A-h a poskytuje až 8 hodin provozu. K dispozici je také výkonnější sada baterií IPS14 nebo zásobník na běžné baterie AA, které slouží jako řešení napájení mimo síť.

Další funkce

Mikrobolometr s vysokým rozlišením 640x480 pixelů při 17µm
Použití detekčního snímače s rozlišením 640x480px a pokročilých algoritmů zpracování obrazu vedlo k dosažení nebývalé kvality obrazu s vysokou ostrostí, kontrastem, lepší identifikací zvěře a rozpoznáním i těch nejmenších detailů a dokonce i keřů, větví, trávy a terénu. Díky tomu Accolade 2 XP50 PRO překonává i několikanásobně dražší konkurenční zařízení.

Plnobarevný displej AMOLED
Plnobarevný displej využívá technologii AMOLED, která poskytuje vysoký kontrast mezi bílou a černou barvou a zobrazuje velmi živé barvy. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazování bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

8 barevných palet
V různých pozorovacích podmínkách je vhodné použít pro zobrazení obrazu různé barevné kombinace. Termokamera Accolade XP50 PRO nabízí až 8 barevných palet zobrazení. Zatímco klasický režim "White Hot" je velmi univerzální, režim "Hot Black" je často upřednostňován pro detekci divoké zvěře v noci. Červená monochromatická barva snižuje oslnění očí jasem displeje. Sépiová barva často zlepšuje pozorování na velkou vzdálenost, zatímco "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lépe vykreslují teplotní rozdíly různých objektů. Fialová barva pomáhá rychleji identifikovat objekty.

Externí napájení

Termokamery Accolade 2 lze nabíjet z externího zdroje, například z powerbanky, pomocí portu micro USB. Rozšířenou funkcí je možnost napájení z externího zdroje i v extrémně chladných podmínkách, které mohou standardní zdroj rychle vyčerpat.

Nastavitelná vzdálenost mezi nimi

Každý má individuální vzdálenost očí od očí. Roztažením nebo zvětšením okulárů si uživatel může upravit oční reliéf podle svých individuálních potřeb.

Displej vypnutý

Pokud je nutné pozorování dočasně přerušit, lze použít funkci vypnutí displeje. To přináší potřebný komfort (displej nevyzařuje světlo z okuláru) mezi pozorováními (ostatní funkce jsou zapnuté a displej vypnutý). Chcete-li zapnout displej, stiskněte tlačítko ON.

Zvětšení: 2.5 ? 20x
Digitální zvětšení: 2x; 4x; 8x
Mikrobolometr: 640x480 @ 17 µm (NETD <25 mK)
Velikost pixelů: 17 µm
Vzdálenost měření: 1000 m
Přesnost měření: ± 1 m
Typ zobrazení: AMOLED
Rozlišení displeje: 640x480 px
Snímková frekvence: 50 Hz
Detekční vzdálenost: 1800m
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Parametry objektivu: f/1.2
Zorné pole: 12.4x9.3°
Zorné pole na 100 m: 21,8x16,3 m
Oční reliéf: 16 mm
Průměr výstupní zornice: 5 mm
Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 3m
Napájení: 3,0 - 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Kapacita (C): 6400 (IPS7)mAh
Externí napájení: 5V (Micro USB)
VIDEOREKORDÉR: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Formát videa/fotografií: .avi / .jpg
Rozlišení videa/fotografií: 640x480px
Vodotěsnost: IPX7
Bezpečnostní třída podle IEC 60825-1:2007: 1
Vlákno: 1/4"
Provozní teploty: -25 ... +50 °C
Wi-Fi:
USB, typ: Micro USB
Dálkové ovládání: Ano
Rozměry: 164x130x64mm
Hmotnost: 0,7 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: