Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Delta Optical Titanium 8x56

Delta Optical Titanium 8x56

Delta Optical Titanium 10x56

Delta Optical Titanium 10x56

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Záruka: 10 rokov
Rating:
0%
Vyprodáno Nastavte si strážneho psa a upozorníme vás keď bude produkt opäť dostupný
Katalogové číslo
153
Běžná cena 8842 Kč Akční cena 7958 Kč 6577 Kč
Tel. objednávky: +421 911 734 775
Po - Pá: 8:30 - 17:00
Bezplatné vrácení / výměna zboží až do 30 dní
Poštovné už od 85 Kč

Dalekohledy Delta Optical Titanium 10x56 ROH jsou dalekohledy s desetinásobným zvětšením, které umožňují získat lepší detaily obrazu za cenu nižší světelnosti ve srovnání s dalekohledy 8x56 ROH. Tyto typy dalekohledů se osvědčily jako nezbytné vybavení přizpůsobené očím starších lovců, jejichž oči plně nevyužívají možnosti velké výstupní pupily modelu Titanium 8x56 ROH. Bez ohledu na věk pozorovatele se dalekohled Titanium 10x56 ROH osvědčí při lovu nebo pozorování přírody, zejména za úplňku a během denního pozorování.

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Dalekohledy Delta Optical Titanium ROH kombinují eleganci a styl s moderními technickými řešeními. Zkratka ROH označuje řadu loveckých dalekohledů s moderní konstrukcí střechového hranolu a objektivy o průměru 56 mm. Díky speciálním hranolům a důmyslné vnitřní konstrukci jsou dalekohledy Delta Optical Titanium ROH pravděpodobně nejmenšími a nejlehčími dalekohledy s 56mm objektivy na světě. Dalekohledy Delta Optical Titanium ROH váží maximálně 950 g, jsou podobné dalekohledům s objektivy 50 mm a předčí je o více než 25 % většími objektivy.

Delta Optical Titanium 10x56 ROH

Všechny čočky dalekohledů řady Titanium ROH jsou potaženy speciálně vybranými vícevrstvými antireflexními vrstvami FMC s 99% účinností. Díky tomu je celková propustnost světla zachována na 90 %, jak potvrdil německý institut DEVA. To je lepší výsledek než u jiných dalekohledů v této cenové kategorii - u modelu Titanium 10x56 ROH je obraz jasnější a čistší navzdory stejnému průměru objektivu a stejnému zvětšení.

Odolná těla dalekohledů Titanium ROH, vyrobená výhradně z lehkých hliníkových slitin, jsou potažena strukturou příjemnou na dotek. Díky vnitřnímu zaostřovacímu systému s centrálně umístěným nastavovacím kolečkem je zaostřování rychlé a snadné s malým rozsahem otáčení. Pravý okulár je vybaven přídavnou dioptrickou korekcí pro osoby se zrakovým postižením. Všechny dalekohledy řady Titanium ROH jsou zcela vodotěsné a plněné dusíkem, což zabraňuje jejich zamlžování zevnitř. Nastavitelné otočné okuláry umožňují pohodlné sledování s brýlemi.

Tyto dalekohledy nejsou jen moderní technologií. Design a styl dalekohledů Delta Optical Titanium ROH pochází z Polska, dalekohledy Titanium byly navrženy a vyvinuty v Polsku. Jejich výjimečná elegance a vysoká kvalita zpracování byla oceněna v soutěži "Good Design" 2013, v níž se dalekohledy řady ROH dostaly do finále. Každý dalekohled je dodáván s praktickým pouzdrem a pohodlným popruhem na nošení.

Titanium 10x56 ROH

Výhody dalekohledů Delta Optical Titanium ROH

  • Dalekohled s objektivy o průměru 56 mm a rozměry dalekohledu s objektivem o průměru 50 mm.
  • Nejvyšší propustnost světla 90 % mezi střešními dalekohledy v této cenové hladině
  • Plně utěsněné, dusíkem plněné tělo bez vodních par vyrobené ze slitin lehkých kovů.
  • vnitřní zaostřovací systém pro přesné a rychlé zaostřování
  • nastavitelné otočné okuláry umožňující sledování s brýlemi
  • potvrzený moderní design s vyznamenáním, finalista soutěže "Dobrý design" 2013
  • Záruka 10 let
  • krásný jasný obraz

dalekohlad Titanium 10x56 ROH

Podrobnosti
ZnačkaDelta Optical
Záruka10 rokov
Napište svou recenzi
Hodnocený produktDelta Optical Titanium 10x56 ROH
Vaše hodnocení