Pulsar Helion 2 XQ38F

Kód: F_1492
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
54 348 Kč 45 290 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Helion 2 XQ používá mikrobolometr s citlivostí NETD < 40 milikelvinů (mK), která charakterizuje schopnost senzoru rozlišit dva blízké body s nejmenším možným rozdílem teplot. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe dokáže senzor detekovat malé teplotní rozdíly mezi objekty a oddělit je od okolního tepelného šumu. Například za srážek, mlhy nebo chladného rána, kdy má okolní prostředí nízký teplotní kontrast a jsou to nejobtížnější podmínky pro termovizi, v tomto případě bude senzor díky vysoké citlivosti schopen rozlišit i ty nejmenší teplotní rozdíly a zaměřovač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastem.

Objektiv s velkou aperturou
Vlastnosti termovizní optiky jsou rozhodující pro schopnost termokamery zachytit i ty nejnižší úrovně teplotního záření. Dokonalé detekce je dosaženo pomocí objektivů termokamer Helion 2 XQ38F (F35 / 1,0) a Helion 2 XQ50F (F50 / 1,0) v kombinaci s vysoce citlivým senzorem. Modely Helion 2 XQ poskytují uživatelům vždy nejkvalitnější, nejpodrobnější a vysoce kontrastní snímky, a to i za deště nebo mlhy, kdy je kontrast pozorované scény minimální.

Plnobarevný displej AMOLED
Plnobarevný displej využívá technologii AMOLED, která zajišťuje vysoký kontrast mezi bílou a černou a zobrazuje velmi živé barvy. Výhodou technologie AMOLED je také plynulé zobrazování bez zpomalení i při velmi nízkých teplotách a úspora energie.

Technologie Image Boost
Technologie Image Boost je patentovaná kombinace softwarových algoritmů, které zvyšují ostrost obrysů tepelných objektů a zajišťují bezkonkurenční kvalitu zobrazení. Díky funkci Image Boost se obraz zobrazí ostřejší, s velmi dobrým vykreslením i těch nejmenších detailů termálních objektů, což umožňuje lepší detekci a identifikaci.

Odolný, spolehlivý, celokovový
Monokulární dalekohled Helion 2 XQ má odolnou a zároveň lehkou celokovovou konstrukci. Součásti a komponenty zaměřovače jsou vyrobeny s precizní přesností, která zaručuje dlouholetý bezchybný provoz v různých klimatických podmínkách a nasazení i v náročném terénu.

Variabilní digitální zoom
Až 8x digitální zoom, který umožňuje lepší míření a celkové rozpoznání cíle na větší vzdálenosti.

Dlouhá detekční vzdálenost
Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním teplotním senzorem s citlivostí NETD < 40 mK poskytují přístroji výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt o průměru 1,8 m lze detekovat v úplné tmě na vzdálenost až 1350 m.

Foto a videorekordér
Vestavěný videorekordér je skvělým pomocníkem pro zachycení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přáteli. Vestavěná paměť 16 GB slouží k ukládání hodin videozáznamů nebo pořizování tisíců snímků. Video je uloženo se zvukem, takže můžete k záznamu přidat vlastní komentář.

Aplikace Stream Vision
Pomocí Wi-Fi můžete Thermion připojit k chytrému telefonu nebo tabletu a prohlížet si obraz na obrazovce, stahovat nahraná videa a fotografie , dálkově ovládat , aktualizovat software a využívat mnoho dalších užitečných funkcí.

Další funkce

Napájecí systém B-Pack

Helion 2 využívá k napájení progresivní systém B-Pack, který se skládá z rychle vyměnitelné dobíjecí baterie IPS7 s kapacitou 6,4 A-h, jež poskytuje až 8 hodin provozu. K dispozici je také výkonnější sada baterií IPS14 nebo zásobník na běžné baterie AA, které slouží jako řešení napájení mimo síť.

Externí napájení

Termokamery Helion 2 lze nabíjet z externího zdroje, například z powerbanky, pomocí portu micro USB. Rozšířenou funkcí je možnost napájení z externího zdroje i v extrémně chladných podmínkách, které mohou standardní zdroj rychle vyčerpat.

Grafický dálkoměr

Grafický dálkoměr je dynamická dálkoměrná stupnice určená k určení přibližné vzdálenosti objektů o známé výšce 1,7 m (jelen), 0,7 m (divočák) a 0,3 m (zajíc).

Uživatelsky přívětivé ovládání
Ovládání termokamery Helion 2 je jednoduché a intuitivní. Ovládací prvky jsou umístěny tak, aby se daly pohodlně ovládat jednou rukou. Všechna nastavení jsou přehledně uspořádána v nabídkách. Při zobrazování nabídek a změně nastavení parametrů jsou jejich aktuální hodnoty zobrazeny mimo střed a pro lepší čitelnost jsou znázorněny stínováním. Tím se zabrání zakrytí středu obrazu a uživatel může pohodlně pokračovat ve sledování cíle. Důležité informace o nastavení se vždy zobrazují ve spodním stavovém řádku.

Široký rozsah provozních teplot
Použití mrazuvzdorného displeje AMOLED a napájecího zdroje B-Pack v termokameře Accolade 2 poskytuje záruku bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25 °C ... +50 °C.

Obnovovací frekvence 50 Hz
Vysoká snímková frekvence je důležitá při sledování cíle s rychlým pohybem. Vysoká obnovovací frekvence zajišťuje plynulé zobrazení pohybu v reálném čase bez zpomalení a trhání obrazu.

Aktualizace softwaru
Pokud výrobce vydá aktualizaci softwaru, uživatel má možnost ji pomocí mobilních zařízení se systémem iOS nebo Android a aplikací Stream Vision stáhnout a nahrát do zařízení.

Specifikace
Zvětšení: 3,0 - 12 (x4 zoom)x
Mikrobolometr: 384x288 px
NETD: < 40mK
Velikost pixelu: 17 µm
Typ displeje: AMOLED
Rozlišení displeje: 1024x768
Snímková frekvence: 50 Hz
Detekční vzdálenost: 1350m
Parametry objektivu: F35 / 1,0
Zorné pole při 100m: 18,7 x 14,0m
Oční reliéf: 15mm
Napájení: 3,0 - 4,2 (IPS7 / IPS14) V
Kapacita (C): 6400mAh
Externí napájení: 5V - USB
Velikost paměti: 16GB
Formát videa/fotografií: .mp4 / .jpg
Rozlišení videa/fotografií: 1024x768
Materiál: Hořčíková slitina
Vodotěsnost: IPX7
Závit: 1/4"
Provozní teplota: -25 - +50 °C
Wi-Fi: Ano
USB, typ: Ano
Provozní doba ( při t22°C): 9 hod.
Rozměry: 234,6?55?58mm
Hmotnost: 0,45kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
3 ročná záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: